Visi COLLISTAR produkti
(136)
-35%COLLISTARMake-Up Removing Cleansing BalmAttīrošs balzams kosmētikas noņemšanai30,99 €20,14 €
100 ml (0,20 € / 1 ml)
-20%no 19€COLLISTARMake-Up Removing Micellar WaterMicelārais ūdens dekoratīvās kosmētikas noņemšanai sejai-acīm-lūpām33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)
-20%no 19€COLLISTARLift HD + Lifting Eye And Lip Contour CreamKrēms ādai ap acīm61,99 €15 ml (4,13 € / 1 ml)
-20%no 19€
COLLISTARLift HD + Lifting Remodeling Serum Face And NeckSerums/koncentrāts sejai77,99 €30 ml (2,60 € / 1 ml)
-30%
COLLISTARRigenera Anti - Wrinkle Plumping Lip TreatmentLūpu krēms49,99 €34,99 €
15 ml (2,33 € / 1 ml)
-20%no 19€COLLISTARRigenera Notte Anti Wrinkle Repairing Night CreamSejas krēms | nakts85 €50 ml (1,70 € / 1 ml)










