Visi COLLISTAR produkti
(136)
-20%no 19€COLLISTARPhyto-Keratin Mask Intensive RestructuringMatu krēms33,99 €200 ml (0,17 € / 1 ml)
-20%no 19€COLLISTARPhyto-Keratin Shampoo Intensive RestructuringŠampūns23,99 €250 ml (0,10 € / 1 ml)
-20%no 19€COLLISTARGocce Magiche Magic Drops Glow Highlighting Body ConcentrateĶermeņa izgaismojošs koncentrāts53,99 €125 ml (0,43 € / 1 ml)
-20%no 19€
COLLISTARIdroattiva+ Matte Moisturizing SorbetMatējošs sejas krēms46,99 €50 ml (0,94 € / 1 ml)
-20%no 19€COLLISTARIdroattiva+ Fresh Moisturizing Water CreamMitrinošs gelveida krēms46,99 €50 ml (0,94 € / 1 ml)
-20%no 19€COLLISTARIdroattiva+ Deep Moisturizing CreamMitrinošs sejas krēms46,99 €50 ml (0,94 € / 1 ml)











