Jaunums
JAUNS-20%no 19€ESTÉE LAUDERRevitalizing Supreme+Sculpting SerumAtjaunojošs sejas serums163 €50 ml (3,26 € / 1 ml)
JAUNS-20%no 19€ERBORIANMatte Moisturizer, 24 H Hydrating Gel-Cream24 stundu mitrinošs sejas gēlkrēms30,99 €50 ml (0,62 € / 1 ml)
JAUNS-20%no 19€ERBORIANGlow Moisturizer, 24 H Hydrating Cream24 stundu mitrinošs sejas krēms30,99 €50 ml (0,62 € / 1 ml)
JAUNS-20%no 19€ERBORIANGinseng Micro Shot 0.3 – AdvancedMikroinfūzijas sejas serums ar žeņšeņa ekstraktu, progresīvais61,99 €30 ml (2,07 € / 1 ml)


















