Van Cleef & Arpels Rose Rouge   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Van Cleef & Arpels Rose Rouge   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Van Cleef & Arpels Rose Rouge   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Van Cleef & Arpels Rose Rouge   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Van Cleef & Arpels Rose Rouge   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Van Cleef & Arpels

Rose Rouge

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Vetīvers, Pipari, Pačūlija, Bergamote, Roze, Benzosveķi
75 ml 181 € par 100 ml
136 €

Produkta apraksts

Van Cleef & Arpels Rose Rouge 

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Aromātu kolekcijā Collection Extraordinaire modes nams Van Cleef & Arpels galveno lomu ir uzticējis kādam īpašam ziedam – rozei... Roze, saukta arī par ziedu karalieni, jau gadsimtiem ilgi ir gozējusies slavas saulītē un bijusi nemirstīga mūza dzejniekiem, rakstniekiem, gleznotājiem un parfimēriem. Modes nams sava jaunā aromāta veidošanā ir izvēlējies gluži vai botānisku pieeju, radot rozi no jauna – Van Cleef & Arpels rozi... Aromātā bagātīga un aicinoša roze ar augļu akordiem atveras ar dzirkstošu upeņu absolūta un rozā pipargraudu kombināciju. Jutekliskajās sirds notīs slēpjas turku rozes esence un rozes vienreizība, kas nevainojami atspoguļo rozes botānisko būtību. Pamata notīs pārsteidzoši gardēžu jeb gourmand akordi (kakao absolūts) sajaucas ar izsmalcinātām moderna šifra notīm, ko rada augstvērtīgā pačūlijas un vetivera koksne. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Upene Rozā pipari  
Bergomote Upene Rozā pipari  

Sirds notis


  Roze Vetivers Avene      
  Roze Vetivers Avene      

Pamata notis


Muskuss Kakao Pačūlija Benzoīns Vaniļa Vetivers  
Muskuss Kakao Pačūlija Benzoīns Vaniļa Vetivers  

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi