Urban Decay Wired Eyeshadow Palette (Acu ēnu palete) Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Wired Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Wired Eyeshadow Palette

Acu ēnas
Jaunums Dāvana
Dāvana! Urban Decay

Iegādājoties Urban Decay produktus 59 EUR vērtībā, saņemsi DĀVANĀ 3 produktu miniatūras 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 11.06.-05.07.2020.

1 gab
46,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Wired Eyeshadow Palette

(Acu ēnu palete)


Urban Decay Wired Eyeshadow Palette nākotne mirdz spoži. Gatava žilbinošam mirdzumam? Iepazīsties ar Wired, mūsu elektrizējošo kolekciju, kas pilnībā mainīs tavas domas par ikdienas grimu. Mēs esam apvienojuši dažus jaunus produktus ar augsto tehnoloģiju formulām un piešķīruši UD kulta produktiem neparedzētās nokrāsās, kas radīs šoka terapiju ikvienam, ko satiksi. No krāsu sortimenta, kas sniedz enerģiju, līdz īpaši viegli sapludināmam sastāvam, šī kolekcija noteikti ir paredzēta tai dumpīgajai un drosmīgajai būtne, kas mājo katrā no mums. Elektrizējies. Neona toņi vairs nav atstājami tikai vakaram, jo Wired presēto pigmentu palete ir desmit toņu sērija, kas piedāvā šokējoši spilgtas krāsas sejai, acīm un ķermenim. Katrs no samtaini gludajiem pigmentiem nodrošina izcili košu krāsas rezultātu, kas ir lieliski sapludināms un veidojams – klāj toņus vairākās kārtās, ja vēlies iegūt piesātinātāku, hiperreālu izskatu. Eksperimentē kombinējot šos hiperpigmentētos toņus vai izmanto tīri balto pigmentu Glitch, lai spilgtas nokrāsas pilnībā pārveidotu par ultramoderniem pasteļiem. Pievieno Jolt savam tēlam ar hiperfluorescējošu neona zaļo krāsu vai izmanto nedaudz Chaos ar kobalta zilo trakoti lielai sajūsmai. Šos nākamā līmeņa pigmentus vari lietot visur – mēs izstrādājām Wired paleti, kurā precīzi parādīts, kuri toņi ir paredzēti tavām acīm, kuri – sejai un ķermenim. Izkrāso sevi no galvas līdz kājām ar Gravity, Savage, Switch un Slowburn – tad festivālu sezonā tu noteikti izcelsies pūlī.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi