BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Urban Decay Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette   (Bronzējošs pūderis, izgai Urban Decay Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette   (Bronzējošs pūderis, izgai Urban Decay Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette   (Bronzējošs pūderis, izgai Urban Decay Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette   (Bronzējošs pūderis, izgai -20% -20%
Urban Decay Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette   (Bronzējošs pūderis, izgaiUrban Decay Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette   (Bronzējošs pūderis, izgai
Urban Decay

Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette

Grima palete
Dāvana
Dāvana! Urban Decay kosmētikas somiņa ar diviem produktu paraugiem

Iegādājoties Urban Decay produktus 59 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ kosmētikas somiņu ar diviem produktu paraugiem.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 24.02.-21.03.2021.

Fly Akcija spēkā:
no 2021-03-04
līdz 2021-03-08
Šobrīd nav
Rise Akcija spēkā:
no 2021-03-04
līdz 2021-03-08
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Urban Decay Stay Naked Threesome Bronze, Blush, and Highlighter Palette 

(Bronzējošs pūderis, izgaismotājs un vaigu sārtums)


Tagad visi kopā. Tava fantāzija par jums trijiem kopā...tagad ir realitāte. Iepazīsties ar Stay Naked Threesome, vegānisku trio, ko veido bronzējošs pūderis, izgaismotājs un vaigu sārtums vienā ērtā paletē. Katrs no šiem presētajiem pulveriem ir ļoti noturīgs, līdz pat 14 stundām, – tāpēc tu varēsi darīt visādas palaidnības, nedomājot par to, ka jāatjauno meikaps. Lieto šo super labi sapludināmo un slāņos klājamo bronzējošo pūderi, izgaismotāju vai vaigu sārtumu atsevišķi, lai izceltu sejas vaibstus, vai apvieno tos vispārējam sejas mirdzumam. Tu iegūsi zīdaini gludu tekstūru ar dabisku, samtainu klājumu, kas nesacietē un neveido rievas. Papildināts ar moringa sēklu eļļu, Stay Naked Threesome gaisīgais pūderis satur antioksidantus un piesārņojumu mazinošas vielas, kas palīdz līdzsvarot un aizsargāt ādu.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Ļoti noderīgs produkts sejai, trīs vienā! Lielisks bronzeris ar izgaismotāju un vēl pat vaigu sārtumiņš ar kuru pietiek ļoti nedaudz un seja būs dzīvelīgāka!
Santa 2020-04-26 19:59
Rakstīt atsauksmi