Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris)
Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris)Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris)Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris)
Urban Decay

Stay Naked Pro Customizer

Korektors
Dāvana
Dāvana! Urban Decay kosmētikas somiņa

Iegādājoties Urban Decay produktus 59 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Urban Decay Pretty Different kosmētikas somiņu un All Nighter Ultra Matte Makeup Setting Spray, kā arī Face Primer miniatūras. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 06.07.-02.08.2020. 

Diemžēl dāvana šobrīd nav pieejama

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Red 10.20 g
30,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Stay Naked Pro Customizer

(Koriģējošs konsīleris)


Pielieto profesionāli! Noliec savu mobilo telefonu ar visām pamācībām, kas mudina koriģēt seju ar lūpu krāsu. Stay Naked Pro Customizer ir šeit, lai apmierinātu visas sejas toņa korekcijas vajadzības. Šo brīnumrīku var droši izmantot visai sejai un acīm. Mēs izveidojām vieglu un elpojošu, vegānisku formulu (kas ir identiska mūsu Stay Naked Correcting Concealer). Konsīlera noturība ilgst līdz 24 stundām - tas dara visu, sākot no iecienīto produktu nokrāsu pārveidošanas līdz hiperpigmentācijas koriģēšanai. Sarkans un balts. Balts un sarkans. Padari “#nofilter forever” par savu jauno mantru ar mūsu superpigmentēto sarkano un balto Pro Customizer. Padari gaišākus tonālos krēmus, konsīlerus un vaigu sārtumus ar mūsu Pure White toni. Ideāli piemērots īpaši gaišiem un vidējiem ādas toņiem, jo ar to pigmenta krāsa mainās uz vieglāku, pasteļtoņu versiju, kā arī pastiprina izgaismojošo efektu. Savukārt, vidēji tumšiem un izteikti tumšiem ādas toņiem “ies pie sirds” Pure Red - tas neitralizē tumšos lokus zem acīm un palīdz vizuāli koriģēt hiperpigmentāciju. Tas ir tik intensīvi pigmentēts, ka iesakām sākt ar pavisam nelielu daudzumu. Noderīgs padoms. Lai nofiksētu produktu tieši tur, kur to vēlies, mēs izveidojām aplikatoru ar patentētu, izliektu formu. Izmanto plakano pusi, lai iegūtu precīzu, plānu klājumu, vai arī izvēlies izliekto pusi, lai iegūtu lielāku dauzumu produkta, ja nepieciešams papildu klājums. Koriģē, paslēp, ja nepieciešams… atkārto!

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi