-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette  (Izgaismotaju un vaigu sārtumu palete) Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette  (Izgaismotaju un vaigu sārtumu palete) Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette  (Izgaismotaju un vaigu sārtumu palete) Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette  (Izgaismotaju un vaigu sārtumu palete)
Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette  (Izgaismotaju un vaigu sārtumu palete)Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette  (Izgaismotaju un vaigu sārtumu palete)Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette  (Izgaismotaju un vaigu sārtumu palete)
Urban Decay

Sin Afterglow Highlighter Palette

Grima palete
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! TREŠAIS paraudziņš dāvanā - Beauté Pacifique

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19.09. un 20.09., DĀVANĀ saņemsi papildu trešo PARAUDZIŅUBeauté Pacifique Paradoxe Anti-Age acu krēmu (3 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.09. un 20.09.2019.

1. gab.
40,49 €

Produkta apraksts

Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette

(Izgaismotāju un vaigu sārtumu palete)


Sin Afterglow Highlighter Palette izgaismotāju un vaigu sārtumu paletē ir iekļauti seši toņi, kas piešķirs ādai noturīgu mirdzošu spīdumu. Toņi izmantojami atsevišķi vai sapludināmi kopā, lai radītu savu, unikālo krāsu, lai izgaismotu un padarītu ādu mirdzošu. Pārdomātā un gaisīgā formula ir viegli uzklājama un izpludināma. Tās noturība ir līdz pat astoņām stundām.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi