UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete) Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete) Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete) Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete) Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete) Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete)
Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete)Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete)Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete)Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete)Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Prince Eyeshadow Palette U Got The Look

Acu ēnas
Jaunums
1 gab
61,49 €

Produkta apraksts

Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look

(Acu ēnu palete)


Urban Decay Prince Eyeshadow Palette U Got The Look unikāla, vegāniska acu ēnu palete, kas ir radīta, godinot Prince un viņa ikonisko stilu. Mēs izveidojām 10 īpaši piesātinātas, savstarpēji savienojamas krāsas, samtainas un matējošas, ar pērļu mirdzumu un ar metālisku noskaņu. 10 pilnīgi jaunas, vegāniskas krāsas, kas variē no krēmīga pērļu un metāliska saulrietu zelta līdz dziļi zilgan-violetam ar tumšu mirdzumu. Izmantojiet šo, ierobežotā daudzumā, izveidoto acu ēnu paleti. UD | Prince U Got The Look acu ēnu palete, sevī ietver izteiktus pigmentus, kurus var savstarpēji apvienot. Mūsu velvetiski maigā formula nodrošina noturību un minimālu nobiršanu, neskatoties uz to, vai uzklāšanai izmantojat pirkstu vai otu, kā arī vai lietojat to mitrā vai sausā veidā. Katra krāsa ir unikāli atšķirīga un var būt pati par sevi, gluži tāpat kā katrs Prince neaizmirstamais ģitāras solo, un tomēr var arī harmoniski apvienoties.

LIETOŠANA


• Uzklājiet, izmantojot jebkuru no UD Pro acu ēnu otām vai arī ar pirkstu, ja vēlaties izteiktāku pigmentu.

•Jekuru toni var uzklāt sausu vai mitru. Izmantot kopā ar:

• Pārklājiet plakstiņus ar acu ēnu bāzi, lai iegūtu gludāku un vienmērīgāku klājumu.

• Matētam efektam uzkājiet un nofiksējiet ar All Nighter Setting pūderi, noturība līdz 11 stundām.

• 16 stundu noturībai iesakām izmantot All Nighter fiksācijas spreju.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi