PAPILDINĀTS PRODUKTU KLĀSTS! Izpārdošana līdz -50% | 01.07.-28.07.2019.

Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder Luminous (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder Bronzing (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)
Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)
Urban Decay

Naked Illuminated Shimmering Powder

Mirdzošs pūderis
Dāvana! Dāvana visiem pirkumiem 18.07.

Tikai šodien, 18.07.2019., KATRAM e-veikalā Douglas.lv veiktajam pasūtījumam pievienosim dāvanu no laimīgās ceturtdienas dāvanu groza, kurā ir kosmētikas maciņi, spogulīši, dušas želejas, kosmētikas produktu miniatūras, iepirkumu somas un citi pārsteigumi!

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.07.2019.

Izvēlieties krāsu::

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

29.99 € 29.99
29.99 € 29.99
29.99 € 29.99
 
Luminous 29,99 € Akcija spēkā:
no 2019-07-04
līdz 2019-07-28
 

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder 6 g

(Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)


Vēlaties iegūt nevainojamu Naked mirdzumu? Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder sejai un ķermenim dos krāšņu rezultātu. Visi gribēs uzzināt jūsu mirdzuma noslēpumu! Šis vieglais pūderis satur gaismu atstarojošas daļiņas, kas radīs mirdzošu ādu. Naked Illuminated ir iepakots krāšņā kastītē ar spoguli un otiņu produkta uzklāšanai.

LIETOŠANA


Ar Naked Illuminated Shimmering Powder varat iegūt vieglu Naked starojumu, lai kur arī jūs atrastos. Izmantojot otiņu uzklājiet uz vaigu kauliem un jebkuras citas sejas vai ķermeņa daļas, lai to izceltu.

Dāvana visiem pirkumiem