-20% VISAI ORIGINS kosmētikai un -30% VISIEM BIOSILK matu kopšanas līdzekļiem | 17.10.-20.10.2019.

Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder Bronzing (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim) Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)
Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder Aura (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder  (Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)
Urban Decay

Naked Illuminated Shimmering Powder

Mirdzošs pūderis

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Aura 6.00 g
29,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder 6 g

(Mirdzošs pūderis sejai un ķermenim)


Vēlaties iegūt nevainojamu Naked mirdzumu? Urban Decay Naked Illuminated Shimmering Powder sejai un ķermenim dos krāšņu rezultātu. Visi gribēs uzzināt jūsu mirdzuma noslēpumu! Šis vieglais pūderis satur gaismu atstarojošas daļiņas, kas radīs mirdzošu ādu. Naked Illuminated ir iepakots krāšņā kastītē ar spoguli un otiņu produkta uzklāšanai.

LIETOŠANA


Ar Naked Illuminated Shimmering Powder varat iegūt vieglu Naked starojumu, lai kur arī jūs atrastos. Izmantojot otiņu uzklājiet uz vaigu kauliem un jebkuras citas sejas vai ķermeņa daļas, lai to izceltu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi