TONYMOLY Egg Pore Nose Pack Package   (Attīrošs līdzeklis pinnēm) TONYMOLY Egg Pore Nose Pack Package   (Attīrošs līdzeklis pinnēm) TONYMOLY Egg Pore Nose Pack Package   (Attīrošs līdzeklis pinnēm)
TONYMOLY Egg Pore Nose Pack Package   (Attīrošs līdzeklis pinnēm)TONYMOLY Egg Pore Nose Pack Package   (Attīrošs līdzeklis pinnēm)
TONYMOLY

Egg Pore Nose Pack Package

Attīrīšanas līdzekļi
Ādas tips/stāvoklis: Problemātiskai ādai
Dāvana
Dāvana! Estée Lauder

Tikai šodien, laika posmā no 12:00 līdz 23:59 iepērkoties E-VEIKALĀ par 50 EUR un vairāk, DĀVANĀ saņem Estee Lauder kosmētikas maciņu un produktu miniatūras! 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā tikai 14.08.2020. *** TIKAI E-VEIKALĀ

Dāvana! TONYMOLY

Iegādājoties TONYMOLY produktus 20 EUR vērtībā, saņemsi DĀVANĀ TONYMOLLY auduma somiņu, sejas masku Dual lip un Cheek vaigu sārtumu (vērtība 19,80 EUR) 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 05.08.-31.08.2020. ***Akcija spēkā tikai E-VEIKALĀ

1 gab
6,99 €

Produkta apraksts

TONYMOLY Egg Pore Nose Pack Package 

(Attīrošs līdzeklis pinnēm)


TONYMOLY Egg Pore Nose Pack Package piņņu likvidēšanai izstrādātas loksnes, kas attīra ādas poras un izvada no tām netīrumus. Olu dzeltenumu ekstraktu un oglekli saturošās loksnes ir iedarbīgs līdzeklis cīņā pret pinnēm. Olas dzeltenuma ekstrakts — nomierina ādu un padara to spilgtāku. Ogleklis — atbrīvo no pinnēm un netīrumiem. 

LIETOŠANA


Uzlieciet loksni uz attīrīta, samitrināta deguna. (UZMANĪBU! Lai apstrāde izdotos, āda ir kārtīgi jāsamitrina.) Atstājiet iedarboties uz 10–15 minūtēm vai pilnīgai loksnes izžūšanai. Noņemiet lēnām. Izmantojiet vienu vai divas reizes nedēļā. IETEIKUMS: pirms procedūras sasildiet ādu ar siltu dvieli, lai viss no tās vieglāk izdalītos.

Atsauksmes

Pārsteidzoši, bet tās patiesi strādā!
Katriona Luīze 2020-05-17 20:47
Rakstīt atsauksmi