TEAology Green Tea Miracle Face and Neck Mask 30 ml  (Attīroša un eksfoliējoša sejas maska) 	 TEAology Green Tea Miracle Face and Neck Mask 30 ml (Attīroša un eksfoliējoša sejas maska)
TEAology Green Tea Miracle Face and Neck Mask 30 ml  (Attīroša un eksfoliējoša sejas maska)	 TEAology Green Tea Miracle Face and Neck Mask 30 ml (Attīroša un eksfoliējoša sejas maska)
TEAology

Green Tea Miracle Face and Neck Mask

Attīroša un eksfoliējoša sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
 
TEAology Green Tea Miracle Face and Neck Mask 30 ml  (Attīroša un eksfoliējoša sejas maska)
30 ml 5,99 € 20 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

TEAology Green Tea Miracle Face and Neck Mask 30 ml

(Attīroša un eksfoliējoša sejas maska)


Šīs maskas noslēpums ir ļoti plāns audums, kas izmercēts īstā zaļajā tējā! Maska perfekti pielīp sejas un kakla ādai. Zaļā tēja ir dabisks antioksidants, kas papildināts ar reģenerējošu kompleksu eksfolijē un atjauno sejas ādu. Sarkanās jūras aļģes attīra ādu no netīrumiem un mitrina, bet ananāsu ekstrakts samazina poras. Jau pēc 10 minūtēm sejas āda kļūst svaiga un gaiša, it kā Jūs tikko būtu izgājusi no skaistumkopšanas salons.

1 maska - 30 ml

LIETOŠANA


Pēc attīrīšanas un tonizēšanas uzklājiet uz sejas un kakla ādas. Atļaujiet maskai iedarboties 10 - 20 minūtes, pēc tam noņemiet to un iemasējiet atlikušo serumu ādā. Lietojiet masku divas reizes nedēļā, vai kad nepieciešams perfekts ādas izskats!

VITAMĪNU DIENAS