STENDERS Wild Rose Instant Radiance Moisture Mask  (Mirdzumu atjaunojoša sejas maska) STENDERS Wild Rose Instant Radiance Moisture Mask  (Mirdzumu atjaunojoša sejas maska)
STENDERS Wild Rose Instant Radiance Moisture Mask  (Mirdzumu atjaunojoša sejas maska)STENDERS Wild Rose Instant Radiance Moisture Mask  (Mirdzumu atjaunojoša sejas maska)
STENDERS

Wild Rose Instant Radiance Moisture Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Šobrīd nav

Produkta apraksts

STENDERS Wild Rose Instant Radiance Moisture Mask

(Mirdzumu atjaunojoša sejas maska)


STENDERS Wild Rose Instant Radiance Moisture Mask zīdainas gēlveida konsistences maska ādas mitrināšanai, kas acumirklī atdzīvina nogurušas sejas ādas dabisko mirdzumu. Tā dziļi piepilda un palīdz nosargāt ādai tik vajadzīgo mitrumu, piešķirot tai svaigumu, gludu un veselīgu izskatu. 

LIETOŠANA


Uzklāj masku plānā kārtiņā uz attīrītas sejas un kakla ādas. Izvairies uzklāt uz ādas ap acīm. Nenomazgā. Ja nepieciešams, lieko maskas daudzumu vari noslaucīt ar papīra salveti. Vari lietot masku kā no rīta, tā vakarā 2-3 reizes nedēļā. Atceries pirms mitrināšanas rūpīgi attīrīt sejas ādu – izvēlies dziļi attīrošo eļļu, lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku un ikdienas netīrumus, un maigi attīrošo sejas skrubi dziļākai attīrošai iedarbībai un ādas gludumam. Sagatavo ādu mitrināšanai, lietojot mitrinošo toniku, un parūpējies par acu zonu, izvēloties mitrinošo krēmu ādai ap acīm.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/