STENDERS Shampoo Bar Solid Stimulating Black  (Stimulējošais cietais šampūns) STENDERS Shampoo Bar Solid Stimulating Black  (Stimulējošais cietais šampūns) STENDERS Shampoo Bar Solid Stimulating Black  (Stimulējošais cietais šampūns)
STENDERS Shampoo Bar Solid Stimulating Black  (Stimulējošais cietais šampūns)STENDERS Shampoo Bar Solid Stimulating Black  (Stimulējošais cietais šampūns)
STENDERS

Shampoo Bar Solid Stimulating Black

Šampūns
Matu tips: Visiem matu tipiem
Jaunums Dāvana
Dāvana! STENDERS

Iegādājoties STENDERS produktus 15 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ STENDERS bērzu-zaļās tējas ziepes (100g).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 23.03.-19.04.2020. 

50 g 16 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
7,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Shampoo Bar Solid Stimulating Black

(Stimulējošais cietais šampūns)


STENDERS Shampoo Bar Solid Stimulating Black ātri augošiem krāšņiem matiem. Vitamīniem bagātais melno trifeļu ekstrakts ir iedarbīgs stimulējošs līdzeklis, kas rosina folikulu šūnu dalīšanos un matu atkopšanos; melno piparu ekstrakts palīdz sekmēt asins cirkulāciju galvas ādā, savukārt olīveļļa matus maigi mīkstina. Skubina matu augšanu. Ideāls ceļošanai, un ir dabai draudzīgs – bez pievienota ūdens, bez konservantiem, bez plastmasas iepakojuma, un arī pietiek ilgākam laikam nekā ierastie šampūni. Kad mati dziļi attīrīti ar šo šampūnu, tiem patiks palutināšana ar kādu no mūsu cietajiem kondicionieriem. 

LIETOŠANA


Iemasēt šampūnu tieši mitros matos vai paberzēt plaukstās un pēc tam ieklāt matos. Saputot un izskalot ar lielu daudzumu ūdens. Vajadzības gadījumā atkārtot. Nepieļaut nokļūšanu acīs.  

 

Atsauksmes

Puto ļoti labi, attiecīgi uzputo tik cik vajag, nebūs par daudz. Smarža ļoti patīkama un jūtama atšķirība - mati ir tādi vieglāki.
Lāsma 2020-03-31 11:48
Rakstīt atsauksmi