BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

STENDERS Scrub Soap For Men  (Skrubja ziepes vīriešiem) STENDERS Scrub Soap For Men  (Skrubja ziepes vīriešiem) STENDERS Scrub Soap For Men  (Skrubja ziepes vīriešiem) STENDERS Scrub Soap For Men  (Skrubja ziepes vīriešiem)
STENDERS Scrub Soap For Men  (Skrubja ziepes vīriešiem)STENDERS Scrub Soap For Men  (Skrubja ziepes vīriešiem)STENDERS Scrub Soap For Men  (Skrubja ziepes vīriešiem)
STENDERS

Scrub Soap For Men

Ķermeņa skrubis
Dāvana
Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

100 g 7,99 € par 100 g
7,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Scrub Soap For Men

(Skrubja ziepes vīriešiem)


Rokām darinātas ziepes ar svaigu, vīrišķīgu aromātu efektīvai roku un ķermeņa attīrīšanai ikdienā. Iedarbīgam skrubējošam efektam ziepēm pievienojām pumeka pūderi un aprikožu kauliņu granulas. Savukārt kadiķogu ēteriskā eļļa uzmundrinās un atsvaidzinās tevi. 

LIETOŠANA


Vērtīgie labumiSastāvsLietošanas pamācība. Saputo ziepes plauktās vai uz ķermeņa, nomazgājies un rūpīgi noskalojies. Matu un ķermeņa attīrīšanai tev noderēs Uzmundrinošais šampūns vīriešiem. Pēc dušas, kad āda ir attīrīta un mīkstināta, skūšanās ir daudz efektīvāka un patīkamāka. Izvēlies STENDERS Skūšanās putas un Balzamu pēc skūšanās ar svaigu, vīrišķīgu aromātu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi