BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece) STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece) STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece) STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece) -25%
STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece)STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece)STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece)
STENDERS

Massage Candle Pearl

Aromātiskā svece
Dāvana Akcija
Dāvana! STENDERS ābeļziedu dušas želeja 200ml

Iegādājoties jebkurus STENDERS produktus 30 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem STENDERS ābeļziedu dušas želeju (200ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 07.06.-04.07.2021.

1 gab Akcija spēkā:
no 2021-06-14
līdz 2021-07-04
16,49 € 21,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Massage Candle Pearl

(Masāžas svece)


Pārvērt masāžu izsmalcinātā rituālā ar mūsu īpašo masāžas sveci. Tā bagātināta ar augstvērtīgo pērļu un aļģu ekstraktu. Sveci aizdedzinot, tā pārtop siltā, aromātiskā eļļā, kas rūpējas par tavu ādu, padarot to maigāku, gludāku un piešķirot tai smalka, eleganta aromāta notis. Kamēr masāža atslābinās ķermeni, tavu ādu pārklās viegls perlamutra mirdzums. Aizdedzini masāžas sveci un ļauj tai degt 15-20 minūtes. Kad vasks kļuvis šķidrs, ļauj tam īsu brīdi atdzist. Lēni uzlej silto vasku uz ādas un ļaujies masāžas piedzīvojumam. Iesaisti visas sajūtas – parūpējies par patīkamu telpas temperatūru, apgaismojumu un mūziku. Atceries! Svece sāk kust pie diezgan zemas temperatūras (apmēram +40°C), bet trauks un pats produkts var sakarst līdz augstākais temperatūrai, ja svece tiek atstāta degoša ilgāku laiku. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet eļļas temperature, uzklājot nelielu daudzumu eļļas delnas iekšpusē, kā arī nekad neatstājiet degošu sveci ilgāk par 1 stundu. Nodzēsiet sveci, ja eļļa ir pilnībā izkususi. Pirms katras nākamās lietošanas reizes sveces deglis jānogriež par aptuveni 5mm, ja tas ir par garu. Neatstājiet aizdegtu sveci bez uzraudzības. Novietojiet sveci uz karstumizturīgas virsmas, izvairoties no caurvēja, audumiem vai citiem viegli uzliesmojošiem materiāliem. Turiet sveci bērniem nepieejamā vietā. Neklājiet sveces eļļu uz bojātas ādas (pušumiem, iekaisumiem). Produkts nav ēdams.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi