STENDERS Gift Set Treat Yourself  (Ķermeņa kopšanas komplekts) STENDERS Gift Set Treat Yourself  (Ķermeņa kopšanas komplekts) STENDERS Gift Set Treat Yourself  (Ķermeņa kopšanas komplekts)
STENDERS Gift Set Treat Yourself  (Ķermeņa kopšanas komplekts)STENDERS Gift Set Treat Yourself  (Ķermeņa kopšanas komplekts)
STENDERS

Gift Set Treat Yourself

Komplekts
Komplekts
14,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Gift Set Treat Yourself

(Ķermeņa kopšanas komplekts)


STENDERS ir radījis jaunu ekskluzīvu svētku kolekciju «Pink Champagne» vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. Jaunā kolekcija papildina sortimentu ar jaunu aromātu un svētku sezonai raksturīgām, unikālām tekstūrām, sastāvdaļām un aromātu niansēm, kā arī īpašu svētku noskaņās radītu produktu iepakojuma dizainu, kas vēl vairāk paspilgtina kolekcijas sezonalitāti un piemērotību greznām dāvanām un sevis lutināšanai svētku laikā.

  • Dušas želeja “Pink Champagne”. 250 ml Uzbur svētkus ar dzirkstošo dušas želeju “Pink Champagne”. Greipfrūtu ēteriskā eļļa un citronu ekstrakts uzmundrinās ķermeni un prātu, bet smalkie mirdzumi radīs greznības sajūtu. Lai ik katra diena ir svētki! Lietošana: viegli saputo dušas želeju uz sūkļa vai tieši uz ādas un maigi nomazgājies.
  •  “Pink Champagne” putojošā vannas bumba 100 g. Putojošā vannas bumba piepildīs tavu sapni par šampanieša vannas greznību. Šī rokām darinātā vannas burbuļbumba ar jūras sāls kristāliem un greipfrūtu ēterisko eļļu uzmundrinās ķermeni un prātu, lai svētkos spilgtāk par rotām mirdzētu tavs prieks! Lietošana: liec bumbu vannā zem tekoša ūdens, lai tā rada bagātīgas putas. Vannojies līdz 20 minūtēm, pēc tam noskalojies dušā.

  • Ķermeņa balzams “Pink Champagne” 70 gBagātīgs, intensīvi barojošs ķermeņa balzams ar šī sviestu, kas lieliski mitrina un pabaro ādu, savukārt smalkie mirdzumi piešķirs ādai vieglu svētku spožumu. Lietošana: paņem nelielu daudzumu balzama plaukstās un maigi iemasē ķermeņa ādā līdz tas pilnībā iesūcies. Piemērots arī matu galiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/