BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

STENDERS Apple Blossom Hand Cream  (Ābeļziedu roku krēms) STENDERS Apple Blossom Hand Cream  (Ābeļziedu roku krēms) STENDERS Apple Blossom Hand Cream  (Ābeļziedu roku krēms) STENDERS Apple Blossom Hand Cream  (Ābeļziedu roku krēms) -25%
STENDERS Apple Blossom Hand Cream  (Ābeļziedu roku krēms)STENDERS Apple Blossom Hand Cream  (Ābeļziedu roku krēms)STENDERS Apple Blossom Hand Cream  (Ābeļziedu roku krēms)
STENDERS

Apple Blossom Hand Cream

Roku krēms
Akcija
25 ml 18 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-05-06
līdz 2021-05-09
4,49 € 5,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Apple Blossom Hand Cream

(Ābeļziedu roku krēms)


Parūpējies par roku ādas kopšanu un labsajūtu ar mūsu lutinošo roku krēmu ar smalko ābeļziedu aromātu. Piepildīts ar tonizējošo ābolu ūdeni, dziļi barojošo šī sviestu un alantoīnu papildu mitrināšanai, krēms padarīs tavas rokas maigas un samtainas, piešķirot tām smalku aromātu, kas atgādinās par pavasarī plaukstošo ābeļziedu skaistumu. Krēms viegli iesūcas ādā, lai aizsargātu roku ādu jebkādos laikapstākļos un jebkurās situācijās. Uz ādas tas izveido mitrumu aizturošu aizsargkārtiņu, tā gādājot par ādas skaistumu un labsajūtu.

LIETOŠANA


Uzklāj nelielu daudzumu krēma, maigi iemasējot to roku ādā. Ķermeņa ādas mitrināšanai ikdienā tev noderēs mūsu vieglais, smalki aromātiskais ābeļziedu ķermeņa pieniņš. Un rūpēm par lūpu aizsargāšanu, mitrināšanu un maigumu tev noderēs ābeļziedu lūpu balzams.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi