SOLIDU No Knots Conditioner  (Cietais kondicionieris) SOLIDU No Knots Conditioner  (Cietais kondicionieris) SOLIDU No Knots Conditioner  (Cietais kondicionieris) SOLIDU No Knots Conditioner  (Cietais kondicionieris) -25%
SOLIDU No Knots Conditioner  (Cietais kondicionieris)SOLIDU No Knots Conditioner  (Cietais kondicionieris)SOLIDU No Knots Conditioner  (Cietais kondicionieris)
SOLIDU

No Knots Conditioner

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Visiem matu tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Pārsteigums Taviem matiem!

Iegādājies matu kopšanas produktus 35 EUR vērtībā vai vairāk, DĀVANĀ saņem pārsteiguma dāvanu Tavu matu kopšanai!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 21.09.-26.09.2021.

Dāvana! Rich Argan Oil Elixir 30ml

Iegādājoties vismaz 3 matu kopšanas produktus, DĀVANĀ saņem Rich Argan Oil Elixir (30ml)

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 04.09.-24.10.2021.

70 g 15 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2021-08-30
līdz 2021-09-26
10,49 € 13,99 €

Produkta apraksts

SOLIDU No Knots Conditioner

(Cietais kondicionieris)


Citrusaugļu dzeltenais pieskāriens viegli sukājamiem matiem. No Knots ir cietais kondicionieris, kas lieliski atšķetinās matus, piešķirot tiem papildu spīdumu un padarot tos gludus. Bagātināts ar mango sviestu, hohobas eļļu, nerafinētu kakao sviestu un zīda aminoskābēm. Satur dabīgās ēteriskās eļļas, kas stimulē jūsu maņas: svaigu laima citrusa aromātu ar koriandra un vīraka noti. Lai matus un galvas ādu uzturētu veselīgus, No Knots sastāvā ir daudz mitrinošā, mīkstā mango sviesta ar augstu taukskābju, minerālu un vitamīnu procentu. Hohobas eļļa nodrošina papildu aizsardzību pret matu sausumu un lūšanu un galu šķelšanos. Hohoba ir bagāta ar vitamīniem un minerālvielām, kas baro matus, ieskaitot C vitamīnu, E vitamīnu, B vitamīnus, varu un cinku. Papildu matu izturībai, gludumam un vieglākai ieveidošanai ir pievienotas zīda aminoskābes – no neapstrādāta zīda iegūts dabīgais proteīns. Izmantojiet augšējo daļu (spilgti dzelteno), lai papildus pabarotu matu galus un padarītu tos mīkstākus, un apakšējo daļu (tumši dzelteno) tuvāk matu saknēm.

Kāpēc izvēlēties cieto kondicionieri? EFEKTĪVS. Cietie kondicionieri ir ražoti no koncentrētām šampūna sastāvdaļām, tāpēc ir ideāli piemēroti jūsu matiem. BEZ ŪDENS. Jūs iegūstat tikai aktīvās sastāvdaļas, tāpēc nemaksājat par ūdeni. Tas nozīmē arī kompaktāku, lētāku un videi draudzīgāku transportēšanu. BIOLOĢISKI NOĀRDĀMAS SASTĀVDAĻAS. Mēs neizmantojam mikroplastmasu, silikonu un citas sastāvdaļas, kas bioloģiski viegli nenoārdās. BEZ ATKRITUMIEM. Izmantojiet ūdeni nesaturošo produktu līdz pēdējam un kompostējiet bioloģiski noārdāmo iepakojumu. Pāri paliek tikai maza etiķete, kuru varat nodot pārstrādei kopā ar papīru. PIEMĒROTS CEĻOŠANAI. Viegls un viegli pārnēsājams, nav jāuztraucas par izlijušu šķidrumu somā, kā arī nav ierobežojumu pārvadāšanai rokas bagāžā lidmašīnā. ILGSTOŠAI LIETOŠANAI. Viens kondicioniera stienis jums kalpos tikpat ilgi vai pat ilgāk nekā parasta kondicioniera pudele. SOLIDU iepakojums nesatur plastmasu un arī papīru, tas ir pilnībā dabisks, un to var kompostēt 45 dienu laikā. DABISKS UN DROŠS. SOLIDU iepakojums nesatur plastmasu un papīru: tas ir ražots no cietes, bambusa un oglēm. Bambuss ir viens no ilgtspējīgākajiem materiāliem pasaulē, kas spēj izaugt līdz pat metram dienā. Lai izgatavotu kastīti, bambusu apstrādā ar dabisku cieti. Materiāls tiek nokrāsots ar ogli, neizmantojot sintētiskās krāsas. PĀRSTĀDĀTS. SOLIDU kastītes izgatavošanā tiek izmantoti bambusa irbulīšu ražošanas atgriezumi, nevis neapstrādāts bambuss. KOMPOSTĒJAMS. Kastīte ir kompostējama, un tā sadalās 45 dienu laikā. Tā pat var būt derīga augsnei, jo ciete ir augsnes barības viela. To var arī pievienot dzīvnieku barībai kā papildu ogļhidrātu avotu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi