BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido Ultimune Refresh Defense Mist  (Izsmidzināms serums sejai) Shiseido Ultimune Refresh Defense Mist  (Izsmidzināms serums sejai) Shiseido Ultimune Refresh Defense Mist  (Izsmidzināms serums sejai)
Shiseido Ultimune Refresh Defense Mist  (Izsmidzināms serums sejai)Shiseido Ultimune Refresh Defense Mist  (Izsmidzināms serums sejai)
Shiseido

Ultimune Refresh Defense Mist

Serums sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Shiseido somiņa ar miniatūrām

Iegādājoties Shiseido produktus 105 EUR vērtībā vai vairāk, DĀVANĀ saņem Shiseido kosmētikas somiņu ar 5 produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 08.04.-30.04.2021.

Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

30 ml + 30 Refill
57,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Ultimune Refresh Defense Mist

(Izsmidzināms serums sejai)


Ierobežota izlaiduma sērija. Ar Ultimune ImuGeneration Tehnoloģiju™, Kirišima Spa ūdeni un Double-Refreshing kompleksu jaunais produkts Ultimune Refresh Defense Mist sniedz ādai vēsuma sajūtu un stiprina tās izturību pret karstumu, veicinot jauneklīgu izskatu. Pārnēsājams un praktisks, tas nodrošina Ultimune palīdzību vienmēr - un visur, kad nepieciešams. Ultimune Mist iedvesmojies no učimizu (uchimizu) – Japānas tradīciju apslacīties ar ūdeni, tādējādi gūstot veldzi vasaras karstumā. Ūdens parasti tiek novietots traukā uz zemes pie māju un uzņēmumu ieejām un dārzos, lai nostādinātu putekļus un pazeminātu temperatūru. Tas arī dod tīrības sajūtu, un izrāda cieņu pret citiem, sniedzot veldzi karstumā. Serums izsmidzināmā veidā Ultimune Refresh Defense Mist palīdz ādai justies atvēsinātai un mitrinātai jebkurā laikā jebkurā vietā. Paredzēts, lai palīdzētu novērst vasaras karstuma radītās sekas un diskomfortu; to var lietot vairākas reizes dienā. Pēc tam, kad pētnieki atzina, ka karstums negatīvi ietekmē ādas funkcijas, SHISEIDO radīja Uchimizu Tehnoloģiju ™ ar atsvaidzinošo Double-Refreshing kompleksu, kas nodrošina ilgstošu atvēsinošu sajūtu*. Pazeminot ādas temperatūru, tas palīdz normalizēt aizsardzības procesus un uzturēt ādas iekšējo spēku. Tas arī palīdz ādai izskatīties jauneklīgai, bet Kirišima Minerālā Avota ūdens sniedz atspirdzinājumu un nodrošina mitrināšanu. Izsmidzināmas līdzeklis ir bagātināts arī ar Ultimune ImuGeneration Tehnoloģiju ™. Ar sastāvā ietilpstošo Reiši sēni (zināms, ka tai piemīt antioksidatīva iedarbība) un īrisa saknes ekstraktu, tas uzlabo ādas pašaizsardzības spēju, vienlaikus uzlabojot mitrināšanu un palielinot  vitalitāti. Tajā ietilpst arī UTM Komplekss un augu maisījums ar Ginka koka (Gingko Biloba) lapu ekstraktu, kas pastiprina ādas aizsargspēju.

* Patērētāju pārbaude ar 104 sievietēm

LIETOŠANA


 - Uzklāj uz tīras ādas vai uz dekoratīvās kosmētikas.

- Turot aerosolu aptuveni 15 cm attālumā no sejas, aizveriet acis un vairākas reizes izsmidziniet serumu.

- Viegli uzspiediet plaukstas uz sejas, lai serums iesūktos ādā.

- Kad izsmidzinātājs tukšs (apmēram pēc 1 mēneša regulāras lietošanas), nomainiet vāciņu un sūkni uz jaunas uzpildāmās pudeles.   

*Salīdzinot ar parasto izsmidzināmo daļiņu diametru (100 mikroni), Ultimune Refresh Defense Mist izsmidzinātāja daļiņām ir mazāks diametrs (vidēji 45 mikroni).

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi