Shiseido Eye Opening Essence  (Atvēsinoša esence acu zonai) Shiseido Eye Opening Essence  (Atvēsinoša esence acu zonai)
Shiseido Eye Opening Essence  (Atvēsinoša esence acu zonai)Shiseido Eye Opening Essence  (Atvēsinoša esence acu zonai)
Shiseido

Eye Opening Essence

Serums acīm
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Shiseido Eye Opening Essence

(Atvēsinoša esence acu zonai)


Shiseido Eye Opening Essence unikāla, sniegam līdzīgā tekstūra, kuru iedvesmojusi momijioroshi (rīvēts baltā redīsa yakumi), rada tūlītēju atvēsinošu sajūtu, kas uzlabo nogurušās acu zonas izskatu. Šī formula ātri absorbējas ādā un palīdz ne tikai samazināt pietūkumu, bet arī nodrošina svaigumu un mitrināšanu. Līdzīgi kā ar klasisko japāņu garšvielu, ir vajadzīgs tikai neliels daudzums šīs esences, lai sajustu rezultātu. Atsvaidzinošs un jaunavīgs aromāts papildina stimulējošo sajūtu. Šī maigā formula, kas piemērota visiem ādas tipiem, satur trīs galvenos ingredientus:

  • Zingiberaceae Extract (Ingvera dzimtas auga ekstrakts) - iegūts no Indonēzijas auga, kas gadsimtiem ilgi izmantots kā ārstniecības augs. 
  • Carrot Root Protoplast (Burkānu saknes protoplasts) - iegūts no burkāniem, kas satur daudz barības vielas; tas veicina veselīgu ādas izskatu. 
  • Clarity Boosting Agent (Dzidrinošs aģents) - E vitamīna atvasinājums – šis antioksidants ir izveidots, lai novērstu ādas blāvumu un mazinātu tumšos lokus ap acīm.  
  • Color Correcting Pearl Agent (Krāsu koriģējošs perlamutra aģents)  Šis perlamutra elements koriģē krāsu zilgani tumšajiem lokiem ap acīm. 

LIETOŠANA


Nelielu daudzumu (apmēram rīsa grauda lielumā) izspiediet uz pirksta un viegli iemasējiet acu zonā. Pēc vajadzības dienas laikā uzklājiet atkārtoti. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/