BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido Essential Energy Moisturizing Gel Cream  (Mitrinošs želejveida krēms sejai) Shiseido Essential Energy Moisturizing Gel Cream  (Mitrinošs želejveida krēms sejai)
Shiseido

Essential Energy Moisturizing Gel Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Normālai ādai, Taukainai ādai
50 ml 154 € par 100 ml
76,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Essential Energy Moisturizing Gel Cream

(Mitrinošs želejveida krēms sejai)


Ādas veseluma ienaidnieki, piemēram, laiks un stress, izmaina jutības slieksni un jo īpaši pavājina pieskāriena sajūtu. Samazinās ne tikai sensoru skaits, bet, ādai novecojot, tie arī kļūst mazāk jutīgi. Tikmēr nervu šķiedru darbība, kas atbild par ziņojumu pārvadīšanu uz smadzenēm, arī kļūst lēnāka. Oksidatīvā stresa ietekmē mitohondriji, kas ir enerģijas spēkstacija, zaudē savu efektivitāti. Saikne starp smadzenēm un ādu tiek traucēta, āda zaudē jutību un neatbild. Tā nespēj atpazīt briesmas, tā kļūst ļoti ievainojama. Shiseido ir viena no pirmajām kosmētikas laboratorijām, kas apvieno dermatoloģiju un neirozinātni ādas kopšanas pašā pamatā. Pateicoties jaunai tehnoloģijai ReNeura Technology™Shiseido piešķir ādai enerģiju, kas tai nepieciešama, lai labāk atšifrētu ziņas, ko tā saņem, un tādējādi labāk sevi aizsargātu. Assam tēja un pērļu ekstraktsapvienojas, lai novērstu trūkstošo ādas starojumu, padarot to dzidrāku un mirdzošāku. Skutelārijas sakne (Scutellaria root)samazina lipīdu oksidēšanos ādā*, uzlabojot sejas toni. Un visbeidzot Lempuyang, Indijas ingvera saknes, ekstrakts apvienots ar šūnu atjaunošanu veicinošu ingredientu, kavē melanīna pārmēru veidošanos. Shiseido EssentialEnergy Moisturizing Gel Cream pirmais mitrinošais gēla krēms, kas stimulē ādas receptorus, lai uzlabotu ādas atbildi uz ārējiem agresoriem. Šis svaigais un vieglais produkts paredzēts kombinētai un taukainai ādai, sakūst ar epidermu un tūlīt tiek aizmirsts. Pēc lietošanas āda izskatās tvirta, maiga un starojoša, it kā uzpildīta ar iekšējo enerģiju.

LIETOŠANA


Lietot no rīta un vakarā, kā pēdējo soli ikdienas ādas kopšanā.

Atsauksmes

Patīk tekstūra. Būs piemērots kombinētai ādai. Āda ir palikusi mirdzošāka, jo atguvusi savu toni.
Arta 2020-04-14 20:27
Rakstīt atsauksmi