-25% VISIEM matu kopšanas līdzekļiem (izmanto kodu: MATI_25) *Atlaides nesummējas. **Neattiecas uz matu skaistumkastītēm. | 01.09.-30.09.2019.

Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Cream 50 ml  (Intensīvs ādu atjaunojošs sejas krēms)
Shiseido

Bio-Performance LiftDynamic Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
Populārs
50 ml 300 € par 100 ml
150 €

Produkta apraksts

Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Cream 50 ml

(Intensīvs ādu atjaunojošs sejas krēms)


Iedomājieties, ka vairs neeksistē spēks, kas velk pie zemes, un laiks apstājas. Tas liek Jums justies laimīgai, pacilātai un noskaņojumā. The NEW Bio-Performance LiftDynamic kolekcija, ko raksturo TruStructiv™ tehnoloģija, atjauno ādas vitalitāti, atmodinot tās maksimālo nostiprinošo potenciālu. Straujš atjaunošanās process, piešķir sejai tik ļoti nepieciešamo pacilāto izskatu.

Veiciniet ādai piemītošo mitrinošo potenciālu un vērojiet, kā Jūsu āda kļūst stingrāka un elastīgāka. Atjaunojiet savu pašapziņu, zinot, ka āda atkal izskatās jaunavīga.

Liftings/ Nostiprināšana/ Krunciņu samazināšana.

  • Palīdz ādas dabiskajai mitruma atjaunošanas spējai ar TruStructivTM tehnoloģiju (Rozmarīna fito-esence, Bio-Renewal komplekss)
  • Ar TruStructivTM tehnoloģijas (Rozmarīna fito-esence, Bio-Renewal komplekss), savvaļas timiāna un E vitamīna atvasinājumu palīdzību iedarbojas pat uz tikko saredzamām krunciņām un ādas atslābšanu.
  • Uzlabo ādas stāvokli ar RenoCycle sistēmu
  • Ar Super-Hyaluronic Acid Plus uztur ādu dziļi mitrinātu 24 stundas.

Izceliet savas ādas spēju pašai nodrošināt mitrināšanu, atjaunoties no ādas dziļākajiem slāņiem un maksimāli izmantot savu potenciālu.  

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi