Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (Atjaunojoša acu maska) Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (Atjaunojoša acu maska)
Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (Atjaunojoša acu maska)Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (Atjaunojoša acu maska)
Shiseido

Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask

Acu maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija Populārs
Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask (Atjaunojoša acu maska)
12 gab. 78,99 € Akcija spēkā:
no 2019-07-15
līdz 2019-07-28
 

Produkta apraksts

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask

(Atjaunojoša acu maska)


Brīnišķīgi ādai acu zonā! Pietiek ar 15 minūtēm, lai krunciņas padarītu nemanāmas, izklausās vilinoši, vai ne? Un labākais, ka tas tiešām tā arī ir! Shiseido krunciņas izlīdzinošās maskas acu zonai ar retinolu Benefiance Wrinkle Resist24 efektīvi cīnās ar ādas atslābumu un grumbiņām, tā ļaujot izskatīties jauneklīgāk. Retinola pretgrumbu acu maskas nogludina maigo ādu acu zonā un uzlabo tās vispārējo stāvokli. Pateicoties revolucionārajai Wrinkle Resist24 sistēmai, acu maskas ne vien samazina jau esošās krunciņas, bet arī spēcina ādas šūnas, tā maksimāli aizkavējot jaunu grumbiņu veidošanos. Dermatoloģiski un oftalmoloģiski testēts.

LIETOŠANA


Rūpīgi notīriet sejas ādu un ādu ap acīm. Izņemiet spilventiņus no iepakojuma un uzklājiet spilventiņu uz ādas acu zonā, maigi piespiediet. Paturiet masku 15 min. Atlikušo esenci viegli iemasējiet ādā ap acīm.