Sensai Hair Care Shidenkai Volumising Conditioner  (Kuplinošs kondicionieris)
Sensai

Hair Care Shidenkai Volumising Conditioner

Kondicionieris/balzams
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Sensai Hair Care Shidenkai Volumising Conditioner

(Kuplinošs kondicionieris)


Sensai Shidenkai kondicionierim piemīt antibakteriāla un pretiekaisuma īpašības. Kondicionieris dziļi mitrina galvas ādu un matu, spēcīgi uzlabojot matu elastību. Kondicionieris satur apjomu piešķirošo faktoru, kurš ļoti labi stiprina matu struktūru, piepilda tos un padarot matus biezākus un apjomīgākus.  Atklājiet skaistu matu noslēpumu!  Kondicioniera ekskluzīvu padara tā sastāvdaļas – Koišimaru zīda ekstrakts, pērļu esence (iegūta no pērlēm), apjoma faktors u.c.  Piemērots visiem matu tipiem.

LIETOŠANA


Ieklājiet kondicionieri mitros matos, pēc šampūna lietošanas. Maigi iemasējiet to matos, īpašu uzmanību pievēršot matu saknēm un matu galiem. Izbaudiet kondicioniera patīkamo aromāta burvību un nogaidiet 2 – 3 minūtes. Pēc tam izskalojiet matus ar siltu ūdeni, pārliecinoties, ka kondicionieris ir labi izskalots. Lieliskākam rezultātam, ieteicams lietot kopā ar Sensai Shidenkai Volumising šampūnu.

Skaistuma padoms– ja esat pietiekoši drosmīga, matu mazgāšanas procedūru noslēdziet ar nelielu aukstā ūdens šalti. Aukstais ūdens pastiprinās matu spīdumu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi