Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai) Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai) Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai)
Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai)Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai)
Sensai

Cellular Performance Wrinkle Repair Essence

Serums/koncentrāts sejai
Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - iespēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

40 ml 455 € par 100 ml
182 €

Produkta apraksts

Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence

(Pretgrumbu esence sejai)


Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence būtība, kas ir iedvesmota no ādas gluduma un elastības. Vienīgā tehnoloģija, kas darbojas kā kolagēns dzīves laikā. Lai rūpīgi mazinātu grumbu veidošanos, ir nepieciešams veicināt veco kolagēna šķiedru sabrukšanu un jaunu parādīšanos. SENSAI  kolagēna tehnoloģija palīdz palielināt kolagēna dabisko aktivitāti. Tā ne tikai stimulē kolagēna šķiedru atjaunošanos un regulē tā metabolisma ciklu, bet arī aizsargā to, tāpēc tā ir vienīgā pretgrumbu tehnoloģija *, kas vienlaikus nodrošina ādas atjaunošanos. Spēcīgs pretnovecošanās sastāvdaļu komplekss. Maigas, gludas  tekstūras esence ir īpaši radīta grumbiņu izlīdzināšanai. Tās sastāvā ietilpst īpaša sastāvdaļa "Mēness persiku" lapu ekstrakts (Moon Peach Leaf Exstract), kas veicina ādas dabīgā kalogēna sintēzi. Tā palīdz samazinat grumbiņu parādīšanos un padara ādu elastīgu, nostiprinātu un zīdaini maigu. 

LIETOŠANA


Uzklāt no rīta un vakarā pirms ikdienas krēma. 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi