BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Reuzel Fiber Pomade  (Pomāde matiem elastīgai fiksācijai) Reuzel Fiber Pomade  (Pomāde matiem elastīgai fiksācijai) Reuzel Fiber Pomade  (Pomāde matiem elastīgai fiksācijai) Reuzel Fiber Pomade  (Pomāde matiem elastīgai fiksācijai)
Reuzel Fiber Pomade  (Pomāde matiem elastīgai fiksācijai)Reuzel Fiber Pomade  (Pomāde matiem elastīgai fiksācijai)
Reuzel

Fiber Pomade

Matu krēms
Matu tips: Visiem matu tipiem
Dāvana
Dāvana! Douglas Hair komplekts

Iegādājoties jebkurus matu kopšanas līdzekļus vismaz 23 EUR vērtībā un vairāk, saņemsi DĀVANĀ DOUGLAS HAIR matu kopšanas komplektu - šampūnu (75ml) un kondicionieri(75ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 23.02.-21.03.2021.  ***Dāvanas ir vairāka veida, tās tiks pievienotas pēc nejaušības principa. 

35 g 36 € par 100 g
12,49 €
113 g 19 € par 100 g
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Reuzel Fiber Pomade 

(Pomāde matiem elastīgai fiksācijai)


Reuzel Fiber Pomade īsiem un vidēji gariem matiem domāta matu pomāde nelielam spīdumam, tekstūrai un elastīgai fiksācijai. Vieglākai fiksācijai pomādi ieklāt ar dvieli nosusinātos matos. Pomāde piemērota vidēji bieziem un bieziem matiem. Kā arī īsiem līdz vidēji gariem matiem, kā arī tiem, kas vēlas dabiskāku gala rezultātu.

 • ar bambusa ekstraktu, bišu vasku, E vitamīnu, alveju un kinojas ekstraktu
 • stipra, tomēr elastīga fiksācija
 • nodrošina fiksāciju arī grūti savaldāmiem, lokainiem un raupjiem matiem
 • dabisks gala rezultāts
 • sastāvs uz ūdens bāzes
 • nodrošina fiksāciju visas dienas garumā
 • noturīgākai fiksācijai izmantot vairāk produkta

  LIETOŠANA


Nelielu daudzumu produkta ieklāt plaukstās, saberzēt, līdz pomāde paliek mīksta, tad ieklāt ar dvieli nosusinātos vai ar fēnu izžāvētos matos, sākot no pakauša. Ieklāt produktu matu garumā, vienmērīgi noklājot matus. Ieveidot pēc vēlēšanās.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi