Purederm Exfoliating Foot Mask Small  (Pēdu maska - zeķes ar pīlinga efektu) Purederm Exfoliating Foot Mask Small  (Pēdu maska - zeķes ar pīlinga efektu) Purederm Exfoliating Foot Mask Small  (Pēdu maska - zeķes ar pīlinga efektu)
Purederm

Exfoliating Foot Mask Small

Pēdu maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Douglas Essential Light Foam Make-up remover

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 49,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Douglas Essential Light Foam Make-up remover attīrošās putas grima noņemšanai (175 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 21.01.2020.

Small
4,99 €
Large
4,99 €

Produkta apraksts

Purederm Exfoliating Foot Mask Small

(Pēdu maska - zeķes ar pīlinga efektu)


Purederm Exfoliating Foot Mask Small kāju pīlinga maska ar papaiju un kumelīšu ekstraktu, noņem no kājām atmirušās ādas šūnas un lieliski mitrina ādu. Uzvelc maskas kājās, it kā tu valkātu zeķes. Noņem ādas sacietējumus un sabiezējumus, rezultāts ir vesela, gluda un mīksta āda jau pēc 2 nedēļām.

LIETOŠANA


Izmanto šķēres un atgriez zeķes pa norādīto griezuma līniju. Nomazgā un noslauki kājas, tad uzvelc zeķes. Turi tās kājās 60-90 minūtes un pēc tam noskalo no kājām maskas atlikumus. Atmirusī un sabiezējusī āda sāks nolobīties no kājām 3-5 dienas pēc maskas izmantošanas. Neizmanto sabiezējumiem paredzētos produktus, lai ādu noberztu! Uzmanību: Izvairies no lietošanas ekzēmas, bojātas ādas vai saules apdegumu gadījumā. Ja produkts nokļūst acīs, skalo ar lielu daudzumu ūdens. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi