BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors) Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors) Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors) Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors) Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors) -50% -50%
Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors)Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors)Pretty Vulgar Under Cover Concealer  (Mitrinošs korektors)
Pretty Vulgar

Under Cover Concealer

Korektors
Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

50%  
The Middle Ground 4.00 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Pretty Vulgar Under Cover Concealer

(Mitrinošs korektors)


Pretty Vulgar Under Cover Concealer vieglas konsistences gēlveida serums, kuram piemīt tādas priekšrocības kā mitrinošs efekts, iespēja klāt vairākās kārtās, vidēji izteikts pārklājums un dabīgs izskats.Korektora sastāvā ir E vitamīns un arabinogalaktāns, kas rūpējas par pastāvīgu ādas mitrināšanu un uzlabo un atjauno ādas vizuālo izskatu. Aplikators ir slīps, mīksts un parocīgs, ļaujot precīzi uzklāt samtaino līdzekli un jūtami izgaismojot sejas ādu un nosedzot tumšos lokus. Šis korektors ir ilgnoturīgs un sapludināms ar citiem līdzekļiem, atbilstošs jebkuram ādas tipam. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi