Pretty Vulgar Silent Treatment Matte Lip Moisturizer  (Atjaunojošs lūpu balzams) Pretty Vulgar Silent Treatment Matte Lip Moisturizer  (Atjaunojošs lūpu balzams) Pretty Vulgar Silent Treatment Matte Lip Moisturizer  (Atjaunojošs lūpu balzams)
Pretty Vulgar Silent Treatment Matte Lip Moisturizer  (Atjaunojošs lūpu balzams)Pretty Vulgar Silent Treatment Matte Lip Moisturizer  (Atjaunojošs lūpu balzams)
Pretty Vulgar

Silent Treatment Matte Lip Moisturizer

Lūpu balzams
Dāvana
Dāvana! Pretty Vulgar

Iegādājoties jebkuru Pretty Vulgar dekoratīvās kosmētikas produktu, saņemsi DĀVANĀ Pretty Vulgar On Point melnu acu laineri.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 13.05.-02.06.2019.

 
Master Manipulator 20 €
 

Produkta apraksts

Pretty Vulgar Silent Treatment Matte Lip Moisturizer

(Atjaunojošs lūpu balzams)


Pretty Vulgar Silent Treatment Matte Lip Moisturizer lūpu mitrināšanas līdzeklis ir paredzēts gan lūpu kopšanai, gan to sagatavošanai dekoratīvajai kosmētikai. Šīs nākamās paaudzes lūpu eļļas sastāvā ir dabīgo augu eļļu komplekss, kam piemīt pretnovecošanās īpašības un kas mitrina, aizsargā, nogludina un atjauno ādu, kā arī samazina mazās krunciņas ap lūpām. Šim līdzeklim ir ļoti viegla konsistence, gandrīz nemānāma citrusaugļu limonādes garša, tas ir īpaši matēts, kā arī atsvaidzina un aizsargā lūpas pret apkārtējās vides negatīvo iedarbību.