Pineider Oud Assoluto   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Pineider Oud Assoluto   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Pineider Oud Assoluto   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Pineider Oud Assoluto   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Pineider

Oud Assoluto

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Muskuss, Dzintars, Kanēlis, Jasmīns, Roze, Osmantuss
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Pineider Oud Assoluto 

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Pineider Oud Assoluto Boisé vējš pūš uz jauniem sākumiem! Tas smaržo pēc Austrumiem, jutekliskuma un noslēpumiem. Oud ir reti sveķi, kas iegūti no agarkoka. Mūsdienu nišas parfimērijā tas tiek uzskatīts par vienu no vissmalkākajām, labākajām un dārgākajām sastāvdaļām. Tas kotējas starp vīraku un ādu. Esencei ir tumša krāsa un intensīva smarža. Tā ir augstu novērtēta visā pasaulē. Mēdz sacīt, ka Oud vērtība ir augstāka par tā svaru zeltā. Kombinācija ar citām koksnes notīm Oud ļauj radīt siltu un juteklisku atmosfēru. Vārda Oud (un tā etimoloģiskā brālēna Lute) izcelsme burtiski nozīmē plānu koka plēksni, līdzīgu salmiem. Koksne ir cēluma, siltu sajūtu, labsajūtas un harmonijas simbols. Smarža atveras ar kanēļa un smaržīgā osmanta (Osmanthus) virsnotīm, attīstoties ar rozes, ģerānijas un jasmīna notīm sirds tonī. Smarža atplaukst ar agarkoka un citu vērtīgu koku notīm, piemēram, Haiti vetīveru (Vetiver Haiti) un Gaijaka koku (Guaiac Wood). Dzintars, muskuss un ladana (Labdanum) sveķi sniedz Oud dziļumu un noslēdz smaržas kombināciju. Sarkankoka izmantošanu un dizainu ir iedvesmojušas senās metodes, kas palīdzēja atspoguļot bergamotes būtību. Nesenie pētījumi liecina, ka cilvēki uztver koku kā cēlu materiālu un koks pozitīvi ietekmē viņu emocionālo labsajūtu. Metāla detaļas ir personalizētas un izgatavotas Zamak tehnikā. Iepakojums ir papildināts ar divām etiķetēm no dārgā Pineider kartona, kas izgatavots Itālijā. Pudeles vāciņš ir izveidots Zamak tehnikā, pārklāts ar kaldinātu briežādu brūnā vai ziloņkaula krāsā, vienmēr izgatavots visaugstākajā meistarības pakāpē. Āda simbolizē kolekcijas „aristokrātismu”.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Kanēlis Osmantuss    
Kanēlis Osmantuss    

Sirds notis


Jasmīns Roze Dzintars Ģerānija      
Jasmīns Roze Dzintars Ģerānija      

Pamata notis


Oda sveķi Dzintars Gvajaka koksne Muskuss Vīraka sveķi
Oda sveķi Dzintars Gvajaka koksne Muskuss Vīraka sveķi

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi