Pirkumiem no 19,99 EUR DĀVANĀ EISENBERG skropstu tušas miniatūra (1 ml). Svinam starptautisko skropstu dienu! | Tikai Douglas.lv 19.02.2020.

Phil Smith Coco Licious Coconut Water Leave in Conditioner 250 ml  (Mitrinošs kondicionieris) Phil Smith Coco Licious Coconut Water Leave in Conditioner 250 ml  (Mitrinošs kondicionieris)
Phil Smith

Coco Licious Coconut Water Leave in Conditioner

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Ikdienas lietošanai, Smalkiem matiem
Dāvana
Dāvana! EISENBERG skropstu tušas miniatūra

Trešdien, 19.02., iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ vienu no EISENBERG skropstu tušu miniatūrām: kuplinošo "Le Maquillage The Black Mascara" (1 ml) VAI atliecošo "Le Maquillage The Graphic Mascara" (1 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 19.02. ***Dāvanas veidu nav iespējams izvēlēties.

250 ml 3,20 € par 100 ml
7,99 €

Produkta apraksts

Phil Smith Coco Licious Coconut Water Leave in Conditioner 250 ml

(Mitrinošs kondicionieris)


Coco Licious Coconut Water Leave in Conditioner mitrinošais kondicionieris ir bagātināts ar atsvaidzinošo un mitrinošo kokosrieksta ūdeni. Tas dziļi baro, atdala un uzlabo matu stāvokli. Tā mitrinošās priekšrocības un kokosrieksta ūdens padarīs matus veselus un viegli veidojamus.

LIETOŠANA


Lietojiet kondicionieri tīros matos un ar pirkstiem vai ķemmi vienmērīgi izklājiet to. Maksimālam efektam iesakām lietot Coco Licious Coconut Water šampūnu.

Uzmanību: Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs, ja tas noticis, skalot acis ar lielu daudzumu tīra ūdens.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi