Origins RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face Mask  (Pulverveida sejas maska) RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face Mask (Pulverveida sejas maska) Origins RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face Mask Origins RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face Mask  (Pulverveida sejas maska)
Origins RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face Mask  (Pulverveida sejas maska)RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face Mask (Pulverveida sejas maska)Origins RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face MaskOrigins RitualiTea™ Matcha Revitalizing Powder Face Mask  (Pulverveida sejas maska)
Origins

RitualiTea™ Matcha Madness™ Revitalizing Powder Face Mask

Pulverveida sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
 
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Origins RitualiTea™ Matcha Madness™ Revitalizing Powder Face Mask

(Pulverveida sejas maska)


Pulverveida sejas maska no Origins, kas bagāta ar antioksidantiem un zaļo/matē tēju. Uzlabo ādas izskatu, padara to jauneklīgāku, maigāku un gludāku. Satur hialuronskābi un pantenolu, kas mitrina un uzlabo ādas komforta sajūtu. Saujauc ar siltu ūdeni līdz iegūst vieglu krēmīgu konsistenci. Uzklāt uz attīrītas sejas ādas vienmērīgā biezumā, ļaut iedarboties 10 minūtes un noskalot ar siltu ūdeni. Izvairīties no maskas uzklāšans acu zonā. Ietiecams divas reizes nedēļā.