UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

Nordik Body Lotion  (Ķermeņa losjons) Nordik Body Lotion  (Ķermeņa losjons) Nordik Body Lotion  (Ķermeņa losjons)
Nordik Body Lotion  (Ķermeņa losjons)Nordik Body Lotion  (Ķermeņa losjons)
Nordik

Body Lotion

Ķermeņa losjons
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Jaunums
200 ml 19 € par 100 ml
38,99 €

Produkta apraksts

Nordik Body Lotion

(Ķermeņa losjons)


Nordik Body Lotion ķermeņa losjons ir viegla, taukaina formula, kas paredzēta maigai ikdienas kopšanai. Tas ir bagātināts ar smalku olīvu un mežrozīšu eļļu maisījumu, kas palīdz uzlabot ādas elastību un saglabāt dabisko mitruma līmeni. Tas ir iepludināts ar arktiskām savvaļas ogām, smiltsērkšķiem, zaļajiem kāpostiem un E vitamīnu, kas ir bagāti ar antioksidantiem, kas palēnina novecošanās procesu. Barojoši bagātīgā šī sviesta saturs satur mitrinošu, barojošu un izlīdzinošu efektu - jebkurš sausums tiek efektīvi izlīdzināts. Šis unikālais sastāvdaļu maisījums saglabās jūsu ādu mirdzošu, gludu un skaistu. Piemērots visiem ādas tipiem un ādas toņiem. Uzglabāt vēsā vietā, prom no tiešiem saules stariem.

LIETOŠANA


Maigi iemasējiet Nordik ķermeņa losjonu ādā. Viens no labākajiem laikiem ir tieši pēc dušas, jo jūsu āda būs mitra un gatava maksimālai absorbcijai. Katru dienu jālieto mitrinātai, veselīgai ādai. Izvairieties no saskares ar acīm. Tikai ārīgai lietošanai.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi