Molinard Peyne Les Amoureux   (Parfimērijas ūdens sievietei) Molinard Peyne Les Amoureux   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Molinard Peyne Les Amoureux   (Parfimērijas ūdens sievietei)Molinard Peyne Les Amoureux   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Molinard

Peyne Les Amoureux

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Koksne, Muskuss, Dzintars, Vetīvers, Jasmīns, Ingvers, Bergamote, Greipfrūts
Molinard Peyne Les Amoureux   (Parfimērijas ūdens sievietei)
100 ml 58 € 58 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2019-07-04
līdz 2019-07-28
 

Produkta apraksts

Molinard Peyne Les Amoureux 

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Molinard Peyne Les Amoureux ...ja mīlestībai būtu aromāts? Ikviens īpašs mīlestības stāsts sākas no  maģiskas sastapšanās. Iedvesmu radīt aromātu visbiežāk izraisa neierasts stāsts, sastapšanās vai negaidītu notikumu acumirkļi. Šie mirkļi atspoguļojas šajā aromātā. Mīlestība ir dalīšanās sirds un dvēseles tuvībā un dzimst mīlestības smarža! Līdzīgi kā putni, kuri lidinās virs mīlniekiem, šis poētiskais Les Amoureux aromāts ieskauj ar vieglumu un dzestrumu. Putojošās citrusaugļu (bergamošu, mandarīnu, apelsīnu, greipfrūtu) notis, samaisītas ar verbenu un ingveru, silti ieskauj, kā dzejnieks apskauj savu mūzu. Maigo romantisko sajūtu rada petitgreīna (rūgto apelsīnu) un jasmīna notis. Un, visbeidzot, mīlnieku siltumu un to karstos glāstus atklāj ambras un muskusa buķete. Bet iedvesmojošais un jutekliskais vetīveris izceļ šo kaislīgo mīlestības siržu aliansi. Smaržu flakons dekorēts ar māksliniecisko, maigi apskāvušos mīlnieku ilustrāciju. Putni, kas lidinās ap viņiem, padara spēcīgāku kopējo jutekliskuma, prieka un brīvības atmosfēru. Les Amoureux de Peynet  aromāts - uzticama mīlestības un romantisma oda, paredzēta tiem, kas sapņo par poētisku maigumu. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Citrusi Greipfrūts Verbēnas
Bergomote Citrusi Greipfrūts Verbēnas

Sirds notis


Ingvers Petitgaīns Muskatrieksts Jasmīns      
Ingvers Petitgaīns Muskatrieksts Jasmīns      

Pamata notis


Vetivers Koksne Ambra Muskuss  
Vetivers Koksne Ambra Muskuss