BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mizon Bye Bye Pimple Patch Patch  (Plāksteris pūtīšu ārstēšanai) Mizon Bye Bye Pimple Patch Patch  (Plāksteris pūtīšu ārstēšanai)
Mizon

Bye Bye Pimple Patch Patch

Sejas plāksteri
Ādas tips/stāvoklis: Problemātiskai ādai
1 gab
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Mizon Bye Bye Pimple Patch Patch

(Plāksteris pūtīšu ārstēšanai)


Hidrokoloīdu plāksteris pūtīšu ārstēšanai — SOS līdzeklis, kas palīdzēs ātri atbrīvoties no pūtītēm. Atkarībā no pūtītes attīstības fāzes, hidrokoloīdu plāksteris palīdz vai nu nomierināt iekaisuma perēkli, vai nu paātrina tā attīstību līdz gala fāzei, kad izdalās strutas. Plāksteris palīdz saglabāt ideālu mitruma līmeni, kam ir būtiska nozīme rētu dzīšanas procesā un rētaudu profilaksē. Plāksteris palīdz ārstēt arī dziļas zemādas pūtītes un nomierina iekaisumu. Plāksteris ir pilnīgi caurspīdīgs un matēts, tādēļ uz ādas nav praktiski ievērojams.

LIETOŠANA


Attīrīt ādu no netīrumiem. Noņemt plākstera aizsargplēvīti un uzlīmēt to uz pūtītes. Nomainīt plāksteri, kad tas kļūst balts, jo tas nozīmē, ka tas ir pilnībā piesūcies ar strutām. Lietot vienu vai vairākus plāksterus dienā, līdz pūtīte ir pilnībā sadzijusi.

Iepakojumā ir 24 plāksteri.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi