MITOMO Pore Control Facial Essence Mask   (Poras attīroša maska ar ogli) MITOMO Pore Control Facial Essence Mask   (Poras attīroša maska ar ogli)
MITOMO Pore Control Facial Essence Mask   (Poras attīroša maska ar ogli)MITOMO Pore Control Facial Essence Mask   (Poras attīroša maska ar ogli)
MITOMO

Pore Control Facial Essence Mask

Poras attīroša maska ar ogli
Ādas tips/stāvoklis: Kombinētai ādai, Taukainai ādai
Šobrīd nav

Produkta apraksts

MITOMO Pore Control Facial Essence Mask 

(Poras attīroša maska ar ogli)


Ogle dziļi attīra poras, noņem melnos punktus, ievērojami samazina ādas taukainību. Ogle intensīvi izlīdzina ādu, novērš mīmiskās grumbas. Maska satur arī vulkāniskos pelnus, AHA-skābes, hialuronskābi, retinolu, jūras aļģu un alvejas ekstraktu.

MITOMO premium maskas satur alvejas lapu ekstraktu un hialuronskābi. Premium klases maskām tiek izmantots mīkstais maigais jaunās paaudzes audums – tencels. Tencels ir 100% videi draudzīgas šķiedras, kas tiek izgatavotas no eikaliptu koka. Šim audumam piemīt īpašības, kas kavē baktēriju vairošanos. Nesatur parabēnus.

LIETOŠANA


Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas, izlīdziniet sejas ādas virsmu ar tonika palīdzību. Atveriet iepakojumu un izņemiet no tā masku. Uzlieciet masku tā, lai tā vienmērīgi piegulētu jūsu sejai. Ļaujiet maskai iedarboties 20-30 minūtes. Pēc tam noņemiet masku no sejas un iemasējiet sejas ādā atlikušo esences daudzumu, līdz iesūcas.

Clinique