BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mitomo Gold+ Horse Oil (Sejas maska ar zeltu un zirga eļļu) Mitomo Gold+ Horse Oil (Sejas maska ar zeltu un zirga eļļu)
MITOMO

Gold+ Horse Oil

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
25 g 12 € par 100 g
2,99 €

Produkta apraksts

Mitomo Gold+ Horse Oil

(Sejas maska ar zeltu un zirga eļļu)  


Zelts, kas ietilpst maskas sastāvā, veicina kolagēna un elastīna izstrādāšanu, piešķir ādai mirdzumu. Zirga eļļa ādu viegli asimilē, jo tā satur aminoskābes sabalansētā samērā. Zirga eļļas aminoskābes pēc savas struktūras ir ļoti tuvas cilvēka aminoskābēm, tādēļ tās ļoti labi asimilē cilvēka āda. Zirga eļļa novērš iekaisumu un ādas lobīšanos. Zirgu eļļa jau izsenis tiek izmantota profilaksei un daudzu slimību ārstēšanā. Šī viela, kas iegūta no zirgu taukiem, tiek aktīvi izmantota terapijā, kosmetoloģijā un ķirurģijā. Tās sastāvā ir neaizstājamās aminoskābes un vitamīni. Zirgu eļļa satur lielu daudzumu neaizvietojamo aminoskābju, to skaitā arginīnu, kas stiprina sirds un asinsvadu sistēmu, keratīnu, kas uzlabo ādas stāvokli. Kā pirmā sastāvdaļa, kas atzīmēta kā „Horse oil extract“ (zirgu eļļas ekstrakts) ir iegūta no zirgu taukiem, kad vairākkārtējas filtrēšanas rezultātā tiek iegūts ekstrakts, kurš nodrošina ādas kondicionēšanu, proti, padara to maigu, gludu un zīdainu, uzlabojot tās vispārējo stāvokli. 

LIETOŠANA


Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas, izlīdziniet sejas ādas virsmu ar tonika palīdzību. Atveriet iepakojumu un izņemiet no tā masku. Uzlieciet masku tā, lai tā vienmērīgi piegulētu jūsu sejai. Ļaujiet maskai iedarboties 20-30 minūtes. Pēc tam noņemiet masku no sejas un iemasējiet sejas ādā atlikušo esences daudzumu, lai veicinātu absorbciju.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi