-20% VISĀM Collistar zīmola precēm | 21.02.-24.02.2019. 

Marina de Bourbon Crystal Royal EDP  (Parfimērijas ūdens sievietēm) Marina de Bourbon Crystal Royal EDP  (Parfimērijas ūdens sievietēm)
Marina de Bourbon Crystal Royal EDP  (Parfimērijas ūdens sievietēm)Marina de Bourbon Crystal Royal EDP  (Parfimērijas ūdens sievietēm)
Marina De Bourbon

Crystal Royal

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Sandalkoks
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Marina de Bourbon Crystal Royal EDP

(Parfimērijas ūdens sievietēm)


Crystal Royal ir autentisks, reti skaists dārgakmens! Spēcīgais, bet vienlaikus izsmalcinātais aromāts iemieso spēku un enerģiju – tas domāts stiprai, harizmātiskai un allaž valdzinošai sievietei. Tīrs kā saules gaisma, ugunīgi daiļrunīgs, sievietei, kas vēlas ietērpties zeltainā patīkamu sajūtu dvesmā. Crystal Royal aromāts ir svaigs, izsmalcināts un moderns. Aromāts, kas apbur ar dzirkstošām upenēm, aizraujošajiem bumbiera un bergamotes akcentiem – neatvairāma un pievilcīga kombinācija. Sirds nots ir intensīvi un valdzinoši sievišķīgas ar kristāldzidrajiem ziedu toņiem – jasmīna ziedlapiņām un vijolītei – savijoties ar bagātīgajām maijpuķītes notīm. Juteklisko un ieskaujošo aromāta nobeigumu veido dziļi, vibrējoši koksnes toņi, ko papildina kārdinošais muskuss un pavedinošais sandalkoks.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Upenes Bumbieris Bergamote
Upenes Bumbieris Bergamote

Sirds notis


Vijolīte Maijpuķīte Jasmīns
Vijolīte Maijpuķīte Jasmīns

Pamata notis


Koksne Muskuss Sandalkoks
Koksne Muskuss Sandalkoks

 

 

MAC