Map of the Heart Gold Heart v.4  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Map of the Heart Gold Heart v.4  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Map of the Heart Gold Heart v.4  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Map of the Heart Gold Heart v.4  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Map of the Heart Gold Heart v.4  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Map of the Heart Gold Heart v.4  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Map of the Heart

Gold Heart v.4

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Koksne, Pipari
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Map of the Heart Gold Heart v.4 

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Map of the Heart Gold Heart v.4 Zelta sirds. Miera sirds. Nobriedis. Sulīgs. Īpšs. Zelta sirds dzīvo Zelta laikmeta utopiskajā pasaulē, kurā visi dzīvo saticīgi, neraugoties uz atšķirīgo ticību. Tā iemieso iekšējo labklājību, dalīšanos, cieņu, toleranci un to, kas dzīvo ar tīra zelta sirdi. Jutīgs, dziļš un intriģējošs, kā pati “Gold Heart v.4” dzīve – ieskauj silts eksotisks vējš, lai pasargātu un lolotu. Saules metāliskās dzirkstis no kardamona, rozā pipariem un kanēļa augšējā notī tiek iegremdētas tērauda sirds notī ar zelta garšvielas safrāna, kas no seniem laikiem ir visvērtīgākā garšviela, pārdozēšanu. Augšējā nots: sārtie pipari, kardamons, kanēlis. Sirds nots: silts piens, safrāns, rožūdens, persiks. Bāzes nots: Austrālijas sandalkoks, muskuss, ciedrs. 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Kardamons
 • Melnie pipari
Sirds notis

 • Piens
 • Safrāns
Pamata notis

 • Koksne

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi