Pirkumiem no 19,99 EUR DĀVANĀ EISENBERG skropstu tušas miniatūra (1 ml). Svinam starptautisko skropstu dienu! | Tikai Douglas.lv 19.02.2020.

Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Face Sheet Mask   (Barojoša sejas maska) Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Face Sheet Mask   (Barojoša sejas maska) -20%
Love Beauty And Planet

Muru Muru Butter & Rose Face Sheet Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Ļoti sausai ādai, Sausai ādai, Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! EISENBERG skropstu tušas miniatūra

Trešdien, 19.02., iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ vienu no EISENBERG skropstu tušu miniatūrām: kuplinošo "Le Maquillage The Black Mascara" (1 ml) VAI atliecošo "Le Maquillage The Graphic Mascara" (1 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 19.02. ***Dāvanas veidu nav iespējams izvēlēties.

1 gab Akcija spēkā:
no 2020-02-03
līdz 2020-02-23
2,79 € 3,49 €

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Face Sheet Mask 

(Barojoša sejas maska)


Love Beauty and Planet uzlabo savu ādas kopšanas rituālu ar šo viegli lietojamo sejas masku. Atklāj spožumu sevī! Vai tu pievienosies? Bagātīgais Amazones murumuru sviests un ar rokām nolasītas Bulgārijas rožu ziedlapiņas – šī izsmalcinātā kombinācija nodrošinās skaistu ādas mirdzumu. Mūsu sejas maskas ir ražotas no bioloģiski noārdāmiem materiāliem, tāpēc tās rūpējas gan par ādu, gan arī planētu. Murumuru sviests rodas no balto riekstu taukvielām, kuras iegūtas no Amazones murumuru palmas riekstiem. Šīs taukvielas ir ļoti mitrinošas, tāpēc tās palīdz barot, mīkstināt un aizsargāt ādu pret sausumu. Dabīgais rozes spēks piešķir debešķīgu aromātu, kas liks tavai ādai smaržot pasakaini.

LIETOŠANA


Uzliec masku uz attīrītas sejas ādas, centrējot to ap acīm un muti, un atstāj to uz sejas 10-20 minūtes. Pēc tam noņem to un iestrādā atlikušo produktu ādā.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi