BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Lanvin Modern Princess Blooming  (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin Modern Princess Blooming  (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin Modern Princess Blooming  (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin Modern Princess Blooming  (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin Modern Princess Blooming  (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin Modern Princess Blooming  (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin Modern Princess Blooming  (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin

Modern Princess Blooming

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Jasmīns, Ciedrs, Roze, Greipfrūts
90 ml 89 € par 100 ml
79,99 €
60 ml 100 € par 100 ml
59,99 €
30 ml 143 € par 100 ml
42,99 €

Produkta apraksts

Lanvin Modern Princess Blooming 

(Tualetes ūdens sievietei)


Lanvin Modern Princess Blooming pāršķir jaunu lapu zīmola modernajā pasakā. Tās jaunā varone ir tik spontāna un priekpilna kā nekad iepriekš. Dumpiniece ar mīlošu sirdi, kura vēlas likt pasaulei ap viņu uzplaukt. Šī neatkārtojamā mūza ienes prieku jebkur, kur viņa dodas, aiz sevis atstājot gaisā virmojam neatvairāmu smaržu, vienlaikus atsvaidzinošu un pikantu. Modern Princess Blooming ir muskusa, augļu un ziedu kategorijas aromāts ar aizraujošu entuziasmu. Aromāts vispirms piesaista ar svaigumu, kas atgādina sorbeta spirgtumu: mandarīns un sārtais greipfrūts piešķir izteiktu intensitāti vēsā arbūza notij, kurā vienlaikus slēpjas augļu un ūdens akordi. Šis spontānās enerģijas vilnis transformējas bagātīgā osmanta, jasmīna un Damaskas rožu buķetē. Ziedu notis rezonē un izstaro gaismo, bet noslēgumā īpašu akcentu rada ciedra koksnes pieskaņa un samtaina baltā muskusa vēsmas. Jau kopš sērijas pirmā aromāta radīšanas Modern Princess dizainu vienmēr ir noteikusi stāsta galvenā varone. Kāpēc tas piestāv princesei? Smaržu pudelīte izskatās pēc greznas balles kleitas, bet metāla gredzens ap pudelītes kaklu atgādina kroni. Un kur slēpjas modernais? Tas meklējams kastītes izteikti mūsdienīgajā dizainā. Sarkans, kā dučiem ziedu, kas plaukst uz kastītes, bezgalīgi vairojoties skaitā un atklājot Modernās princeses apburoši pozitīvo dabu. No visām krāsām tieši sarkanais spēj vislabāk izteikt mūsdienu princeses spilgto personību.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Arbūzs
 • Greipfrūts
 • Mandarīns
Sirds notis

 • Jasmīns
 • Osmantus
 • Damaskas roze
Pamata notis

 • Baltais muskuss
 • Ciedrs

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti