Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei)Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei)Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei)Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lacoste

L.12.12 Pour Elle Magnetic

Parfimērijas ūdens (EDP)
25 ml 208 € par 100 ml
51,99 €
45 ml 157 € par 100 ml
70,49 €

Produkta apraksts

Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Smaržu Eau De Lacoste L.12.12 Magnetic pamatā ir stāsts par rotaļīgu dueli starp diviem spēlētājiem - vīrieti un sievieti, kas ievēro nepiespiestas konkurences likumus – gan tenisa kortā, gan ārpus tā. Eau De Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Elle graciozi uzvirmo ar unikālu un jaunu smaržu noti – Japānas anemones ziedu. Gluži kā tropu augļi, šī nots ir koša un rotaļīga, taču tad tā eleganti aizved pie izsmalcinātajām vidusnotīm, kur vijolīšu lapu ēteriskās eļļas un jasmīna smarža izstaro nepiespiestu sievišķību. Apliecinot Lacoste sievietes divdabību, kas apvieno gan piemīlību, gan juteklību, vaniļas un pačūlijas beigu akordi atklāj aromāta magnētisko spēku. Ievērojot Eau De Lacoste L.12.12 smaržu kolekcijai raksturīgo stilu, Magnetic smaržu pudelītei saglabāts tas pats izteiktais siluets un leģendārā Lacoste krokodila logotips labajā augšējā stūrī. Lai saspēli padarītu interesantāku, piesātināti rozā tonis aromātam piešķir izteiksmību un savu noskaņu. Mirdzošā pudelīšu krāsa izstaro magnētisku spīdumu. Tikpat intensīvā tonī ir arī smaržu kastītes. Tāpat kā aizraujošā enerģija, kas dzirksteļo starp spēlētājiem mača sākumā, smaržu pudelītes un to kastītes savaldzina un ieintriģē vērotājus.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Apelsīns Clementīne Mango
Apelsīns Clementīne Mango

Sirds notis


Heliotrope Jasmīns Roze Vijolītes lapas
Heliotrope Jasmīns Roze Vijolītes lapas

Pamata notis


Pačūlija Tonka pupiņas Vaniļa
Pačūlija Tonka pupiņas Vaniļa

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi