Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche  (Tualetes ūdens vīrietim) Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche  (Tualetes ūdens vīrietim) Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche  (Tualetes ūdens vīrietim) Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche  (Tualetes ūdens vīrietim)
Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche  (Tualetes ūdens vīrietim)Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche  (Tualetes ūdens vīrietim)
Lacoste

Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Muskuss, Ūdens, Pačūlija, Ciedrs
100 ml 84 € par 100 ml
84 €
50 ml 128 € par 100 ml
63,99 €

Produkta apraksts

Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche

(Tualetes ūdens vīrietim)


Uz viņa krekla dižojas krokodils. Spēles laukumā, pielavoties savam upurim, viņš kā īstens musketieris demonstrē elegantu un nepiespiestu spēli. Lacoste Eau de Lacoste L12.12 Eau Fraiche ir gluži kā viņš – ar dūmakaino laima krāsu un zaļo krokodilu priekšpusē atpazīstams acumirklī. Visu aizsāk tīra un dzidra vīrišķīga ūdens šļaksta smarža, ko pastiprina neparasti svaigs citrona sulas aromāts, piešķirot gandrīz vai ledainu vēsumu limončello vidusnotīm. Koksnes un muskusa dvesmas apvītas, aromātiskās beigu notis atklāj vīrišķības un mūsdienīga jutekliskuma izšķirošo nozīmi. Kopā L.12.12 Eau Fraîche pāris iesaistās rotaļīgā savaldzināšanas spēlē, kad savstarpēju pievilkšanos rada acīmredzama saikne. Viņi nesacenšas – viņi papildina viens otru. Abu aromātu notis ir pieticīgas un vienkāršas, taču elegantas – izcils enerģijas un svaiguma sajaukums vasaras pilnbriedā, spēles kulminācijā, kad temperatūras stabiņš kāpj arvien augstāk līdz ar katru aizraujošo setu. Tā vietā, lai sacenstos, piespēlējot viens otram bumbiņu, viņi kortā apmainās ar karstasinīgiem skatieniem – viņu spēles laukumam nav robežu.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Ūdens notis     Citrons
Ūdens notis     Citrons

Sirds notis


      Limončello Zaļās notis    
      Limončello Zaļās notis    

Pamata notis


Ciedrs Pačūlija   Muskuss  
Ciedrs Pačūlija   Muskuss  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi