Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Platinum Ice  (Acu ēnu palete) Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Platinum Ice  (Acu ēnu palete) Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Platinum Ice  (Acu ēnu palete)
Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Platinum Ice  (Acu ēnu palete)Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Platinum Ice  (Acu ēnu palete)
Jeffree Star Cosmetics

Skin Frost Platinum Ice

Acu ēnas
1 gab
42,99 €

Produkta apraksts

Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Platinum Ice

(Acu ēnu palete)


Piedāvājam mūsu Platinum Ice Skin Frost™ Pro paleti! Paletē ir seši zaigojoši kompakti izgaismotāji vēsos toņos, tostarp arī izgaismojošs tonis, kuru lieto kā noslēdzošo grima veidošanā, – Pink Chill. Lieto toņus atsevišķi vai klāj vienu virs otra, lai piešķirtu vēlamo mirdzumu acīm, sejai un ķermenim! Mūsu izgaismojošais pūderis ir sevišķi pigmentēts, tāpēc gatavojies mirdzēt kā bāka! (Skaistumkopšanas padoms: šo produktu var lietot sejai, acīm un ķermenim! Uzklāj ar sev tīkamu grima otu un ļauj sev mirdzēt! Pietiks ar nelielu produkta daudzumu. Šo produktu vari lietot mitru vai sausu atkarībā no vēlamās intensitātes.) Šis produkts ir: vegānisks. Ražots bez nežēlības pret dzīvniekiem. Nesatur talku. Nesatur parabēnus un lipekli | PIEZĪME. Šī produkta unikālā maigā sviesta formula padara to trauslu, tāpēc lieto uzmanīgi!

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi