50% atlaide VISIEM TEAOLOGY produktiem | 21.05.-27.05.2018.| www.douglas.lv

IsaDora Strobing Fluid Highlighter 35 ml  (Ādu izgaismojošs korektors - fluīds) IsaDora Strobing Fluid Highlighter 35 ml  (Ādu izgaismojošs korektors - fluīds) IsaDora Strobing Fluid Highlighter 35 ml  (Ādu izgaismojošs korektors - fluīds)
IsaDora

Strobing Fluid Highlighter

Ādu izgaismojošs korektors - fluīds

Izvēlieties krāsu::

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

28.99 € 28.99
28.99 € 28.99
 
Nr.80 Cool Glow 28,99 €
 

Produkta apraksts

IsaDora Strobing Fluid Highlighter 35 ml

(Ādu izgaismojošs korektors - fluīds)


STROBĒŠANA – jauns sejas konturēšanas veids. Galvenā grima tendence 2016. gadā ir svaigs valga izskata sejas mirdzums. Ar strobēšanu iespējams izgaismot un izcelt tās sejas daļas, kas dabiski atstaro gaismu, lai āda iegūtu svaigu mirdzumu. IsaDora strobēšanas sērijā ir viss, kas tev nepieciešams, lai sāktu mirdzēt!

Šķidrais izgaismotājs strobēšanai
Piešķir sejai svaigu, valgu mirdzumu ar IsaDora šķidro izgaismotāju strobēšanai! Caurspīdīgais šķidrais izgaismotājs viegli klājas un izceļ seju, radot uz ādas valgi vizuļojošu mirdzumu. Tā smalkā, plūdenā konsistence ir pavisam samtaina un, radot maigās izkliedes efektu, optiski notušē rieviņas un citas nepilnības. Piedāvājumā ir divi dažādi toņi: 80 Cool glow lieliski der vēsas un gaišas krāsas ādai, bet 81 Warm Glow piemērots siltas un vidēji tumšas krāsas ādai. To var lietot atsevišķi, lai izgaismotu konkrētas sejas daļas, vai sajaukt ar tonālo krēmu, lai piešķirtu mirdzumu visam grimam.

Ieteikums: ja izgaismotāju sajauc ar konsīleri, ādai var piešķirt liegu starojumu.

LIETOŠANA


1. Sākt ar ādas mitrināšanu, uzklājot praimeri vai mitrinošu līdzekli. 2. Uzklāt grima bāzi. 3. Uzklāt izgaismotāju uz galvenajām sejas zonām, kas dabiski atstaro gaismu, – vaigu kauliem, uzacu kauliem, pieres vidusdaļas, acu iekšējos kaktiņos, uz virsdegunes un zoda. 4. Izpludināt izgaismotāju ar pirkstgaliem vai otu. Jāraugās, lai sastāvs vienmērīgi saplūst ar ādu, tā piešķirot tai veselīgi valgu izskatu. Un nu tu esi gatava mirdzēt!

Ieteikums: ja nepieciešams, uz vaigiem jāuzklāj nedaudz vaigu sārtuma, lai padarītu seju izteiksmīgāku.