IsaDora Face Wheel All-In-One  (Grima palete) IsaDora Face Wheel All-In-One  (Grima palete)
IsaDora

Face Wheel All-In-One

Komplekts
Dāvana
Dāvana! IsaDora

Iegādājoties IsaDora kosmētiku 30 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ lūpu krāsu Lip Desire (tonis Nr. 66 Mulberry) un mini izmēra kosmētikas maciņu neona zaļā, oranžā vai rozā krāsā.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 16.01.-02.02.2020.

Dāvana! YSL Black Opium Neon paraudziņš dāvanā

Svētdien 19.01.2020. iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, saņemsi DĀVANĀ 3. paraudziņu - Yves Saint Laurent jaunā aromāta Black Opium Neon paraudziņu.

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 19.01.2020.

Komplekts
43,99 €

Produkta apraksts

IsaDora Face Wheel All-In-One

(Grima palete)


IsaDora Face Wheel All-In-One universāla palete “pieci vienā”. Komplektā ir praimeris (kompaktkrēms) un konturētājs, bronzeris, vaigu sārtums un izgaismotājs (kompaktpūderis). Ideāla palete līdzņemšanai ceļojumos un grima pielabošanai. Ērti izmantojama. Norādījumi par lietošanu – uz vāciņa. Ilgnoturība. Jebkura tipa ādai.

LIETOŠANA


Praimeri uzklāt uz visas sejas ādas vai tikai uz taukainās T zonas, lai pārklātu un nomaskētu nepilnības un izveidotu nevainojamu ilgnoturīgu kosmētikas bāzi. Konturētāju un bronzeri uzklāt zem vaigu kauliem, ap zodu un uz žokļa līnijas, gar degunu un matu līniju. Vaigu sārtumu uzklāt no vaigu vidusdaļas uz augšu, lai iekrāsotu un izceltu vaigus. Izgaismotāju uzklā uz ādas vietās, kur gaisma dabiski krīt uz sejas, – virs vaigu kauliem, uz pieres vidusdaļas, uz uzacu kauliem un virsdegunes. Bez smaržvielām. Klīniski pārbaudīts.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi