IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml  (Tonālais krēms un korektors) IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml Nr. 62  (Tonālais krēms un korektors) IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml  (Tonālais krēms un korektors) IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml  (Tonālais krēms un korektors) IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml  (Tonālais krēms un korektors) -40%
IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml  (Tonālais krēms un korektors)IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml  (Tonālais krēms un korektors)IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml  (Tonālais krēms un korektors)
IsaDora

Cover Up Foundation & Concealer

Tonālais krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

40%  
Nr. 60 - Light Cover 35.00 ml Akcija spēkā:
no 2020-07-06
līdz 2020-08-02
20,99 € 34,99 €

Produkta apraksts

IsaDora Cover Up Foundation & Concealer 35 ml

(Tonālais krēms un korektors)


Cover Up Foundation & Concealer ir tonālais krēms un korektors vienā produktā. Perfekts un nevainojams klājums, kas noslēpj smalkās līnijas un ādas nepilnības. Perfekta sejas āda visas dienas garumā. Nepilnības tiek noslēptas un sejas āda izlīdzināta. Cover Up Foundation & Concealer arī mitrina un nostiprina sejas ādu. Viegla krēmveida formula, kas nodrošina perfektu un gludu klājumu visas dienas garumā. Nesatur smaržvielas. Dermatoloģiski pārbaudīts.

LIETOŠANA


Uzklājiet uz sejas ādas ar otu vai pirkstiem, izlīdziniet.

Atsauksmes

Pirmais korektors kas ir izcils savā tekstūrā. Ļoti viegli klājās un maskē visas nepilnības :)
Kristiāna 2019-09-29 11:57
Rakstīt atsauksmi