BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Huxley Cleansing Water; Be Clean, Be Moist   (Attīrošs ūdens sejai) Huxley Cleansing Water; Be Clean, Be Moist   (Attīrošs ūdens sejai) Huxley Cleansing Water; Be Clean, Be Moist   (Attīrošs ūdens sejai)
Huxley Cleansing Water; Be Clean, Be Moist   (Attīrošs ūdens sejai)Huxley Cleansing Water; Be Clean, Be Moist   (Attīrošs ūdens sejai)
Huxley

Cleansing Water; Be Clean, Be Moist

Attīrīšanas līdzekļi
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Jaunums
200 ml 12 € par 100 ml
24,99 €

Produkta apraksts

Huxley Cleansing Water; Be Clean, Be Moist 

(Attīrošs ūdens sejai)


Huxley Cleansing Water; Be Clean, Be Moist mitrinošs un attīrošs ūdens saudzīgai ikdienas mazgāšanai. Šis kaktusa ekstraktu saturošais attīrošais ūdens noņem grimu, netīrumus un lieko sebumu, un tas ir ideāls pirmais solis jūsu ādas attīrīšanas kārtībā. Labāka rezultāta iegūšanai iesakām to apvienot ar Huxley Be Clean, Be Moist attīrošo gelu. Tas piemērots arī lietošanai uz ādas ap acīm.

-Saudzīgs, taču efektīvs attīrošais ūdens
-Noņem no ādas grimu un netīrumus
-Piemērots visiem ādas tipiem

LIETOŠANA


Samitriniet vates disku ar attīrošo ūdeni un noslaukiet ādu un, ja nepieciešams, arī lūpas un acis. Nepieciešamības gadījumā atkārtojiet. Neizskalojiet.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi