Hugo Boss Boss The Scent Private Accord   (Parfimērijas ūdens sievietei) Hugo Boss Boss The Scent Private Accord   (Parfimērijas ūdens sievietei) Hugo Boss Boss The Scent Private Accord   (Parfimērijas ūdens sievietei) Hugo Boss Boss The Scent Private Accord   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Hugo Boss Boss The Scent Private Accord   (Parfimērijas ūdens sievietei)Hugo Boss Boss The Scent Private Accord   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Hugo Boss

Boss The Scent Private Accord

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Kakao, Tonka pupas
50 ml 188 € par 100 ml
94 €
30 ml 233 € par 100 ml
69,99 €

Produkta apraksts

Hugo Boss Boss The Scent Private Accord 

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Vai ir iespējams sajust īstu saikni ar kādu, ko nekad neesi sastapis? Vai iespējams būt tuvībā ar citu cilvēku, nezinot, kāda ir viņa smarža? Lūkojoties ekrānā, nevar sajust otra cilvēka siltumu. Viņa klātbūtne nav jūtama. Patiesībā nekas nespēj sacensties ar reālās dzīves radīto pievilkšanās spēku. Mēs dzīvojam digitālā pasaulē, kurā tiekamies, sarunājamies un esam sociāli aktīvi. Tas viss norisinās aiz ekrāna. Lai gan virtuālā realitāte ļauj mums mijiedarboties, visas mūsu maņas var sastapties tikai reālajā dzīvē. Redze, dzirde, tauste, oža – bez šo maņu saspēles pavedināšanas piedzīvojums nav iespējams. Smaržu Boss The Scent Private Accord  neatvairāmā pievilcība pārvar robežas gluži vai ar katalītisku spēku. Tās atmodina mūsu dziļākās alkas pēc fiziskas tuvības. Kā tilts starp virtuālo un reālo tās atvieglo pāreju no vienas pasaules uz otru. Mūsu juteklība saasinās, kad aptveram, ka ilgāk vairs nav iespējams slēpties aiz ekrāna. Mums ir jāatslēdzas un jāļaujas šim impulsam.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


  Mandarīns    
  Mandarīns    

Sirds notis


      Osmantus   Kafija  
      Osmantus   Kafija  

Pamata notis


Kakao     Tonka pupas  
Kakao     Tonka pupas  

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi